Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A betyárseregben vannak olyan...

A betyárseregben vannak olyan erdei harcok, mint ami a Furioza című filmben is volt? Van esetleg hazánkban komolyan vehető sportegyesület?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok [link] .

Megnéztem a weboldalukat, és harcosoknak hívják magukat. De mire fel hívják magukat annak? Van esetleg a videóhoz hasonló értelmes kiképzésük, vagy csak díszballerinák papagájkodása folyik a facebookon?


2022. jún. 1. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Benned is ott van ez a militáns, fasisztoid jobber dolog? Mert ha nem, akkor szerintem ne akarj közéjük tartozni. Szerintem nekik is lesz ahhoz egy-két szavuk, ha valaki csak sportolási/bunyózási célból akar csatlakozni hozzájuk.
2022. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.: Tudsz is erről valamit, vagy csak általánosítasz?

Ha az előbbi, akkor hálás lennék érte, ha megosztanád az információidat!

2022. jún. 1. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a Betyársereghez, sima Ustawka az egész. Foci huligánok előre lebeszélt bunyója.

Foci drukkerek foglalkoznak ilyennel, nem politikai egyesületek. Mielőtt nagyörömödben ugrálnál idehaza évek óta szét van cseszve ez is. Alapvető szabályokat nem voltak hajlandó betartani, a Fradi késes balhéja óta meg nemzetközi szinten nem hajlandóak foglalkozni a magyar klubokkal.

2022. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!