Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csajok! Sokkal jobb érzés...

Csajok! Sokkal jobb érzés nőnek lenni gyúrás után bedurrant izomzattal?

Figyelt kérdés
Egyik hölgy barátomnak ilyenkor kivirul az arca, közben duzzad az önbizalomtól.

2022. jún. 15. 19:39
 1/6 anonim válasza:
86%
Az önbizalomnak fixen jót tesz. Mivel a várandósság taccsra vágta a testem(amit nem bánok, mert megérte), így nekiálltam edzeni rendszeresen. Sokkal jobban érzem magamat a bőrömben, 16 kilótól szabadultam meg, de próbálok életmódváltást véghezvinni és ezt a szintet fenntartani, hosszútávon így van eredmény és a lelkemet is ápolja, a gyerek meg minden nap egy boldog anyát kap. Valamint imádom látni(még a kicsit türelmetlen is vagyok) azt, hogy ennyi elértem már, van kitartásom és ez mind doppingol. Nem mondom azt, van hogy hulla vagyok és nehezemre esik nekiállni az edzésnek, de viszont amikor végzek meg olyan megkönnyebbülést, jó érzést ad, nem mellesleg egész nap fittebb is vagyok.
2022. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
Ilyen tengericén felhízlalt töltött mangalicák szerintem ne edzeni menjenek, hanem otthon mosson főzzön takaríccson, hogy mire hazaér az ura, kitudja magát pihenni munka után.
2022. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyszerűen marha jó.
2022. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha szinte már eufórikus érzés, imádom az endorfin löketet.
2022. jún. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%

2-es micsoda IQ fighter lehetsz. 1.Attól még ha valaki edz nem jelenti azt hogy kövér.

2. Szerinted ennyi a dolga egy nőnek? Csak főz,mos,takarít, gyereket nevel? Most ez vagy egy polgárpukkasztó komment akart csak lenni, vagy pedig ennyi az eszed és nulla intelligencia.

3. Attól még, hogy ha valaki mégis kövér volt és edz azért hogy jól nézzen ki az téged miért is zavar?


Több olyan ember kéne a világban, mint akiről a kérdező írt, mintsem egy olyan magadfajta “paraszt”, aki lenézi a nőket.(Mit nevetnék, ha kiderülne a gép túloldalán pont egy 200 kilós, szőrös, kopaszodó, 40-es éveiben járó sör hasú, családtalan ember “röfögne”😙😉)

2022. jún. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nővérem boxol.
márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!