Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek, hogyan alakítsam...

Cabelas_xD kérdése:

Szerintetek, hogyan alakítsam a saját testsúllyal végzett edzésemet? Gondolok itt a pihenőidőkre, gyakorlatokra (fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, kötélmászás) tehát egy teljesen komplett edzésre.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek!! Készülök az Idegen Légióba, ami gyerek kori álmom nekem. 19 éves vagyok, utolsó éves. Eddig konditerembe jártam(3 év) és jövőben szeretnék kimenni. Abbahagytam a konditermi edzést és átálltam a saját testsúllyal végzett edzés világába, mert a lényeg az állóképesség. Futni járok hetente 2x és saját testsúllyal meg 3x edzek egy héten. Válaszotokat előre is köszönöm, remélem nem volt értelmetlen a szöveg.

2016. máj. 9. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint már van edzésterved.


Egyébként Fegyencedzés

2016. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fegyenzedzés mellé a légióba sztem a kettlebell-es edzés is nagyon jó
2016. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Edzéstervnek ezt mondhatom: hétfőn és csütörtökön saját testsúllyal edzek, itt fekvőtámaszokat(minden változatban) csinálok szériákban, húzódzkodás(mindenféle fogásnemben), tolódzkodás, felülés, lábemelés aztán kedden és pénteken meg futok 5-15 km- között, kedvtől függően.
2016. máj. 10. 19:53
 4/5 A kérdező kommentje:
na meg a harmadik testsúlyos edzés valamikor a hétvégén, ez is kedvtől függően
2016. máj. 10. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

köredzésben csináld.

a heti 2 futás meg lehet kevés de ha lejárnál heti 3-5x bokszolni az hasznosabb lenne.

kardió edzésforma és képességfejlesztő is.

vagyis ha ragad rád ott valami,akkor kevésbé fognak csicskáztatni,befenyíteni,behúzni a társaid és a tekintélyed is nagyobb lehet közöttük ha tudsz verekedni.

2016. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!