Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy haverom kérdezi, hogy gáz...

Egy haverom kérdezi, hogy gáz e 32 évesen gördeszkázni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a haverodnak, hogy senki le se szarja, ha valaki 32 évesen gördeszkázik. Mindenki azt csinál, amit akar. Senki nem fogja megállítani az utcán, hogy "szia, basszus, te 32 éves vagy, és gördeszkázol, de gáz".
2022. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Horáciusz száncsez ***** válasza:
28%

Ha sikeres vagy és úgy deszkázol(gondolok saját lakás/ház, saját autó, stabil munka) akkor nem gáz.

Ha a fent felsoroltak közül valami hiányos akkor inkább tegyen ezekért

2022. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem, rollerezni is nagyon sok felnőtt szokott meg biciklizni is, csinálna azt amihez kedve van meg amiben örömét leli. Szerintem ezekből nem lehet kinőni, jó én még csak 22 vagyok, de sok ismim abbahagyta mert jaj felnőtt élet meg csak a buli meg meló, én meg tökre szeretem, sokszor gyorsabban eljutsz ide-oda, egyetemre is viszem magammal sokszor, egy életérzés gurulni.
2023. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!