Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki nagy vonalakban leírná...

Valaki nagy vonalakban leírná mi van Marc Márquezzel? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem nagyon követem a Moto gp-t, csak néha néha ránézek a tabellára, kb ennyi, meg ha szembejön velem valami, akkor belenézek/elolvasom.


Azt tudom, hogy talán 2020-ban (?) volt egy balesete neki és előtte 7 év alatt 6x lett bajnok. Azóta meg talán a bajnoki cím közelében sem volt?! Persze javítsatok ki, ha rosszul írom.


A kérdésem, hogy ennek a baleset az oka? Nem tudott jól visszatérni a felépülése után vagy azóta a motorja/csapata lett gyengébb? Pusztán csak érdeklődöm, mert minimális tudással szimplán csak fura, hogy valaki uralta a Moto gp-t és most nincs versenyben.


Előre is köszi a válaszokat.



#Marc Márquez
2022. szept. 4. 14:21
 1/2 anonim válasza:
4szer műtötték a karját mindenféle komplikációkkal. Azóta se egészséges. És a Honda is visszaesett.
2022. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. szept. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!