Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Marc André Ter...

Szerintetek Marc André Ter Stegen jó kapus?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy a Barcelonánál játszik és válogatott kapus én elég gyengének tartom. Sokszor hibázott már, amikből gyakran lettek látványos potyák. Tudom minden kapussal megesik de én akkor is a szintjéhez képest rossznak tartom.

2017. jún. 27. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ahhoz hogy a Barcelonában játsszon ahhoz nem elég jó. Fiatal és még benne van hogy fejlődik illetve épp emiatt még nagyon hosszú ideig lehet rá számítani, de jelen pillanatban nincs azon a szinten ahol kellene. Szerintem durván egy Leno, Joe Hart, Mignolet szintű kapus, akik ugye közel sem Barca szintű csapatoknál játszanak.
2017. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szépen megfogalmaztad! Így gondolom én is. Szerinted Leno sem egy akkora világsztár?
2017. jún. 29. 20:35
 3/6 anonim válasza:
39%
Holland bajnokságban elég lenne,barcához kevés, tanulnia,fejlődnie kell,így nem lesz neuer/valdes utódja.Bravo kár, hogy elment a barcából,hátvédsor is gyenge=a barca most nem jó
2017. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Azért Lenohoz ne nagyon hasonlítsátok a konföderációs kupán elért teljesítménye alapján...mivel még fiatal, sokat fejlődhet
2017. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy ne hasonlítsuk? Ez kinek negatív kinek pozitív?
2017. júl. 1. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Leno szintekkel jobb kapus, mint Ter Szégyen valaha is lesz sajnos.

Nekünk kiforrott világklasszisokra van szükségünk, nem olyanokra, akikből egyszer talán lesz valaki (André Gomes, Alcacer, stb, egyik se vált be).

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem rossz kapus, de szerintem még a lesajnált és egyébként tényleg nem jó Valdessel is sokkal jobban jártunk, mint vele. Elvileg lábbal jó, ahhoz képest olyanokat bakizik, rendszeresen, hogy már akkor félek mikor hozzá kerül a labda..

Vannak jó meccsei (pl a 3-2-es El Clasico) de ez még akkor is nagyon kevés a Barcába. Évek óta imádkozok egy Lloris-ért, bár ő neki is az a legnagyobb baja, hogy lábbal egyszerűen borzasztó, de akkor is egy világklasszis kapus, nagyon jól járnánk vele.

Egyébként első, már csak Mignolet meg Leno között is hatalmas szintkülönbség van, Leno javára.. Hart sem egy túl jó kapus, de Mignolet egyenlő a nullával.

Egyébként Bravo sem Barca szintű kapus, ha már itt tartunk. Nem tudom hogy miért nem tudunk évtizedek óta egy normális kapust szerezni, komolyan mondom Pinto volt a legmegbízhatóbb kapusunk :'D

2017. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!