Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire ciki vagy gáz, ha...

Mennyire ciki vagy gáz, ha egy orrvédelemmel ellátott fejvédővel, akarnék megtanulni bokszolni az edzéseken?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék önvédelmet tanulni, hogy közben gondolok a saját testi épségemre is.

2022. okt. 22. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Önvédelmet egyetlen edzésen nem fogsz tanulni. Hogy az orrvédővel ellátott fejvédő pedig mennyire számít cikinek, az ez egyesülettől és az edzőtársaidtól függ. Ha nálatok ez fura, akkor nyilván cikinek fog számítani (mi pl. nem használunk fejvédőt), ha nem fura, akkor nem.
2022. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1ső

Szerintem eszébe jutott hogy nem egy 1 órás box edzésen lesz mohamed ali,de szerintem sok gyakorláson teszi a mester...

De mind1.a kérdésre válaszolva:

szerintem sima béta boxolni akaró emberen nem gáza fejvédő,mert sima kezdőként nem tudod a ütéseket.

2022. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintem eszébe jutott hogy nem egy 1 órás box edzésen lesz mohamed ali"

Mohamed Ali még akár lehet is belőle, azonban heti hét boksz edzés sem fog megtanítani az utcai önvédelemre, ugyanis nincs ilyen.

2022. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy nem "tanulsz meg" boxolni. Esetleg kezdheted úgy, de nem úgy működik, hogy fejvédővel eljársz boxolni, aztán egyszer csak már tudsz boxolni és többet nem tudnak megütni. Ahhoz, hogy jó boxoló legyél, hozzátartozik az ütések elviselése is.
2022. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!