Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Via ferratahoz keresnék sport...

Via ferratahoz keresnék sport társat. Valaki érdeklődő esetleg? :)

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyenben benne lennél...

[link]

...akkor mehetünk, ha megjön a jó idő. :)

2023. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ilyenben lennek benne. Te hany eves vagy?
2023. márc. 16. 21:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyok már olyan fiatal, de vagy 20 évet letagadhatnék. :) Viszont pont ezért van némi tapasztalatom is. Igaz, a ferrátázást (is) későn kezdtem, 2015-ben voltam először a Dolomitokban, Cortina d'Ampezzo környékén, ott több útvonalat is bejártunk. Később Ausztriában is voltam pár helyen (pl. a Säuleck-en - talán ez Ausztria legmagasabb ferrátája), ill. a magyarországi ferrátákat is megcsináltam, ha nem is az összeset minden helyszínen.

Ami talán lényegesebb, hogy hol laksz (én Szekszárdon), mert az utazást és az időpontot a legnehezebb megszervezni. Lehet, hogy 1-2 társat is tudok szerezni a kalandhoz, ha komolyra fordulna a dolog.

Amúgy te merre milyen utakat csináltál eddig?

2023. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En Budapest es en sem vagyok mar nagyon fiatal :-D
2023. márc. 17. 07:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Oké, összehozhatunk évi 1-2 túrát, ha gondolod. Sajnos szabim elég kevés van, pedig az lenne az igazi, ha ki tudnánk menni kb. egy hétre egy helyre, és ott több mindent végigjárni.
2023. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A hetvegi kirandulasok is jok. Magyarorszagon is szoktal jarni ferratazni?
2023. márc. 17. 07:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Elvétve. Legutóbb 2020-ban voltam a Megyer-hegyin (Sárospataknál), mert útba ejtettem a külföldi körutam során. Ezen kívül a tatabányain, a csesznekin és a Cuha-völgyin voltam, de most nézem, hogy már 7 van összesen Magyarországon. A felsőtárkányi, az esztramosi és a demjéni nekem új, most olvasok róluk először, ahogy utánanéztem. De ahogy nézem, ezek elég messze vannak innen...
2023. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jövő hétvége? Még esetleg egy hétfői szabi is beleférne nekem.
2023. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia, én ráérek. Merre gondoltál menni?
2023. jún. 5. 18:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a Csesznek/Cuha-völgy közelebb lenne, mind időben, mind távolságban. Azért nézzük az időjárást is, most még mutat egy kis esőt szombatra és vasárnapra is:

[link]

De ennyi még beleférne, ha nagyrészt napos idő lenne.

2023. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!