Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sokan kigúnyolták korábban...

Sokan kigúnyolták korábban Klein Dávidot, hogy mindig visszafordul minden hegyről, de lehet neki volt végig igaza?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 20:05
 1/9 anonim válasza:
39%

Mit is mondott a vitya mikor gyerekeket veretett az AVH-val? "minek mentek oda"


Természetes szelekció, a hülye kinyírja magát.

2023. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

A minden témához értő és a mindent/mindenkit kritizálók országa vagyunk.

Egy profi sportolónak éreznie kell hol vannak a képességeinek a határai.Nem szégyen bevallani ha nem megy valami,visszafordulni még mindig jobb mint meghalni egy hegyen.

2023. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
83%
Az élete még többet ér, mint a mártírhalál.
2023. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2# felesége is azért aggódott érte, szerintem még gyerekére sem gondolt.
2023. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A régi közmondás szerint vannak bátor hegymászók és öreg hegymászók, de bátor és öreg hegymászók nincsenek. Én abszolút respektálom Klein Dávidot, hogy volt bátorsága sokadszorra is azt mondani hogy az ő és társai élete többet ér, mint egy trófea.
2023. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, azt se nagyon értem, minek elindulni oxigén palack nélkül. Nem akarsz használni, semmi gond, de legyen nálad. Ha bajba kerülsz, kéznél van. Lehetne tenni rá egy plombát, ha az sértetlen, amikor lejössz, akkor el lehetne ismerni a palack nélküli mászást. Ellenkező esetben nem. Lehet, ha nála van és kezdte érezni, hogy fogytán az ereje, elkezdte volna használni, lehetséges, hogy akár sikerült is volna megmásznia és visszatérnie. Mi jobb, egy palackos sikeres mászás vagy egy "tiszta" mászás és biztos halál?
2023. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Klein Dávid esetében nem is az a fő gond, hogy visszafordul, hanem az, hogy akkor minek erőlteti az oxigén nélküli mászást?

20 év alatt kb. 21/4 a mérlege. A legmélyebb tisztelettel, de az nem túl veretes. És egy expedíció cca. 30 millió ft. Ki lehet számolni, hogy eddig mennyi mehetett el a “kirándulásaira”.

2023. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én már azt sem értem, egyáltalán minek megy oda.
2023. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7: lehetséges, de amúgy meg ez az ő pénze, ezen kívül még mindig életben van. Szerintem az élet meg felbecsülhetetlen.
2023. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!