Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mekkora esély van hogy Suhajda...

Mekkora esély van hogy Suhajda Szilárd még él és egy szélvédett helyen pihen aztán mikor erőre kap, akkor lejön?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2023. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy épeszű ember tisztában van azzal, hogy ő meghalt.
2023. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

https://www.youtube.com/shorts/Lvp5AeJ3Oz8


szerinted h élne túl ilyen oxigénhiányos helyen?

2023. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mitől kapna erőre? Ott se élelem, se innivaló, ráadásul jóval 8 ezer méter felett ahol a levegő is ritka. Már kb egy hete halott, leesett a hegyről, valamelyik szakadékban pihen.
2023. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Akkor meghalt ő már amikor megszűnt a GPS jele. Leoldotta magát a biztosító kötélről mert ödémát kapott és érezte hogy ezzel itt vége nincs visszaút majd elindult egy szakadék felé és a mélybe vetette magát. Én így gondolom. Viszont azt nagyon sajnálom hogy nem vitt magával akciókamerát mert szívesen végignéztem volna a sztorit és szerintem mások is.
2023. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már semmi. Az elején (meg mondom őszintén nem igazán értettem ehhez a témához, eddig csak a Bükkben voltam, annál fentebb nem) naivan azt gondoltam lehet fent talált a "hegyben" valami rejtekhelyet, barlangot és ott menedéket keresett, de ez max csak a filmekben meg a Minecraft-ban van :D


#5-ös: Mit néztél volna meg, hogy a kamerával együtt lezuhan egy szakadékba? Mellesleg fel se tudta volna tölteni sehova már, 8000 méteren kétlem hogy lenne wifi vagy mobilinternet :D A holttestét nem találták meg, ergo a kamerát se, ha tényleg akár több 100 vagy 1000m zuhant akkor a kamera tuti széttört már.

2023. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt nála kamera, a csúcson csinált volna egy videót de oda valószínűleg nem jutott el. Agyi ödémával nem hiszem hogy annyira tudatos volt hogy öngyilkos lesz és leveti magát, valószínűleg nem tudta már mit csinál és lecsatlakoztatta magát a kötélről véletlen majd kóválygott mert ilyenkor elvesztik a tájékozódási képességüket is és lezuhant.
2023. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6-7 ezres hegyen lehetne reménykedni hogy kihúzza pár napig bár ott is hideg lehet, talán oda még helikopter is feltudna menni de 8000 felett nem véletlen hívják halálzónának, onnan minél gyorsabban le kell jönni. Már akkor halott volt mikor elindult felé a segítség, mikor a szemtanúk látták ott már a végét járta.
2023. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
-100
2023. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!