Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősport, melyik? ( összetet...

Küzdősport, melyik? ( összetett kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5-6 évet karatéztam( shotokan) és most szeretnék váltani. Thai-boxolok lassan 2 hete és tetszik is , de valahogy nem az igazi. Szeretném a hozzá értők véleményét kikérni.

1. kérdés: Melyik küzdősport az amelyik leginkább hatásos vagy másképp fogalmazva , melyikkel lehet talán ,mégha kicsivel is de legtöbbet elérni a K1-ben? ( tudom, hogy ez eléggé ember függő is )

2. kérdés: Ha nem K1 szabályrendszerét nézem hanem MMA , akkor ott melyik ? vagy ott maga az MMA ?

és innen jön a 3. kérdés: Ez annak szól aki ideje már MMA zik vagy tud róla némi infót adni. Mi kell ahhoz hogy elkezdjem ? Kell némi tapasztalat (pl.muay thai, bjj, stb..?)? Lehet indúlni MMA-snak K1 ben?

Főleg küzdősportra vagyok kíváncsi, nem harcművészetre.

Esetleg ha a válaszotok indokoljátok is ,nagyon megköszönöm. Üdv


2010. okt. 12. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

hülyeségeket beszélsz. MMAhoz box, thaibox, BJJ, szabadfogású birkózás kell. Ezek a legcélszerűbbek. MMA-s is indulhat K1-ben, mivel az egy szabályrendszer (pl Overeem). És a K1-es is indulhat MMA-ban (pl Ignashov, Mikko Crocop)


hogy kell-e muay thai, bjj alap? nem feltétlenül, de ha nincs k***anagy hátrányban leszel. És akarnál ekkora hátrányban lenni?

2010. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!