Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Anno a top bokszolók szerintet...

Anno a top bokszolók szerintetek használtak teljesítményfokozó szereket?

Figyelt kérdés
Én nem tudom elhinni, hogy azt a brutális edzést, amit csináltak, bírták volna valamilyen szer nélkül. Mike Tyson például naponta 500 guggolást csinált, 500 fekvőtámaszt, 1000 felülést, stb., megtalálható a neten, hogy mennyire keményen edzett, és mindezt a hét 6 napján. Olyan teste volt, hogy testépítőnek is jó lett volna. Ráadásul akkoriban talán még nem ennyira ellenőrizték a doppingot, mint most.

2023. szept. 1. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs a világon olyan sportág, aminek a profi atlétái ne használnának teljesítményfokozót.
2023. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Illegálisra gondoltam.
2023. szept. 1. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A versenysport alapja a dopping. Nyilván...
2023. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Illegálisra gondoltam"

Nyilván mi is.

2023. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Illegálisra gondoltam"


Jaaa értem...az itt lévők biztosan fehérjeporra, kreatinra gondoltak. :O

2023. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az a fehérjepor? Tyson napi étkezése így alakult hivatalos leírás szerint: reggel gabonapehely, vitaminok beszedése, délben rizs csirkével, hozzá narancsital, este tészta. Ezeket ette éveken át, nem cifrázta. Az ilyen fehérjeporok, meg egyéb marhaságok azoknak valóak, akik nem tudnak főzni. Ugyanolyan, mint a gyógyszerpiac, elhitetik veled, hogy kell. Dehogy kell.
2023. szept. 2. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. az 1950-60-as évek óta használnak a sportokban különféle doppingot. Tysonban meg volt egy patika.
2023. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsen élsport dopping nélkül.
2023. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!