Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Török barlangban amerikai...

Török barlangban amerikai barlangász mentése. Ki fizeti ki?

Figyelt kérdés

sok helyen hír:


[link]


Értem én, hogy oda ment. De ha oda ment miért nem vigyázott magára, miért kell több száz embernek oda mennie és kihoznia? Ha már ilyen volt miért nem hagyják ott?


a másik hír, hogy a Magyar mentőcsapatok a Magyar adófizetők pénzéből repültek oda? Ezt visszakapjuk valaha?



2023. szept. 11. 11:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És a Honvédség repülőgépét ki fizeti, azért az nagyon húzos ár. Én nem szeretném az adómból.
2023. szept. 11. 13:15
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
A piros nyomogatás mellett arról se feledkezz meg, hogy nagy összegű, speciális biztosítást kötnek az ilyen sportot űzők. Biztosító még nem ment tönkre szerintem.
2023. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Általában 5 fős csoportot utaztanak a mentőszervezetek menetrend szerinti járatokkal.


29 fős magyar csapatot + a felszerelést már nem biztos, hogy nem gazdaságosabb katonai szállító géppel kijuttatni.

Ráadásul magyar, horvát, olasz, bolgár, szlovén és lengyel csapatok is részt vesznek a mentésben, gondolom az odautazást is egyeztették.

2023. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!