Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van olyan lány, nő itt aki...

Van olyan lány, nő itt aki pankrációt néz rendszeresen?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen lány.
2023. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Feketeruhasember válasza:
Én nem lány vagyok, de egyébként mi a jó benne? Nem is igazi, egy megrendezett koreográfia alapján "bunyóznak"
2023. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A látvány, ugrasok, dobasok, szaltok, a csaj meccsek jók

Mas sportban ilyeneket nem latsz

2023. okt. 7. 08:52
 4/6 Feketeruhasember válasza:
Én ezt értem, és azok a részek nekem is tetszenek, de amikor teljesen egyértelműen látok pl egy ütés imitációt amikor látom hogy valójában meg sem üti, meg valójában le sem dobja erővel a földre csak "úgy csinál mintha" vagy amikor látom hogy direkt mellé üt, vagy látom hogy az a végtag feszítés valójában szintén meg sem történik, vagy amikor látom hogy igazából nem is széfült meg csak elkezd direkt tántorogni és úgy csinál mintha majdnem össze esne, ezek nekem illúzió rombolóak. Vagy verekedjenek vagy ugráljanak és mutassák be azokat a páros gyakorlatokat amikre készülnek. De a bunyó része az még egy Bud Spencer filmben is hitelesebb.
2023. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Persze, hogy vannak pankrációt néző csajok.

Szoktam járni hcw gálára és ott vannak.

2023. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem sport az, csak egy bohóckodás.
2023. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!