Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik sportághoz kell a...

Melyik sportághoz kell a legtöbb bátorság?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Az MMA-, és tsi.-hoz. Szétverik egymást értelmetlenül...
2023. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-es bár nem mma-ztam, de kick-boxoltam. Korántsem veszélyes vagy kockázatos annyira, mint eddigi felsorolt dolgok, de az hogy kinek mi az értelmetlen teljesen az relatív. Dohányozni például van értelme??.... De nyilván valaki azért választ egy adott tevékenységet, mert azt élvezi. (Különben valószínűleg nem csinálná). Azért szeretik mert nyilván imádják a bunyót az adrenalint és ettől(is) érzik magukat igazán férfinak. Bár ez nincs kimondva, de sok ember tudja hogy a férfiasság egyik mércéje is, hogy ki kit tud megverni. (De ez addig jó, amíg a ringben mutatják és nem az utcán).
2023. okt. 4. 19:27
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sportszerűen beleinni mások sörébe :) A barlangok világa az igazi bátorság próba. Üdv!
2023. okt. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Kinek mit jelent a bátorság. Van akinek még néhány száz méter futáshoz is óriási bátorságot kell gyűjteniük, van aki pánikbetegként a lakását is csak ritkán tudja elhagyni, míg másoknak a bázisugrás csak egy jó buli, amivel növelhető az adrenalin szint.
2023. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon adom 14-es!
2023. okt. 9. 11:53
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 A saját környezetemből hoztam a példákat, és én vagyok az utolsó példa :)
2023. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aminek még a gondolata is rémisztő a barlangi buvarkodás.

Bár a free solo is odaver. Kötél nélküli mászás.


De igazából egyéni hogy ki mitöl fél.

2023. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!