Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak én látom azt hogy egy 20...

Csak én látom azt hogy egy 20 év múlva a küzdősport legendák az MMA bunyósok lesznek ?

Figyelt kérdés
Most ha küzdősport legendákról beszélünk mindenkinek Ali, Tyson stb jut eszébe. Csak én látom úgy hogy egy 20 év múlva már nem a boxolók hanem az MMA bunyósok lesznek ilyen tiszteletben ? Nyílván lesz pár jó mai boxos is megemlítve de szerintem hamarabb eszébe jut majd az embereknek egy Khabib, Mcgregor, Jones mint egy Fury vagy Wilder.
2023. nov. 12. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen, csak te látod így
2023. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel minden változik. Ezek max. csak azok körében lesz "legenda:)", akiket e terület érdekel.
2023. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Eddig csak Will Smith lett legenda.
2023. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: az sem
2023. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es:


De igen:


[link]

2023. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
filmet készíteni bárkiröl lehet, ennek ellenére a legtöbb embernek fogalma sincs, kiröl van szó.
2023. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!