Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valakinek van-e érzéke judohoz vagy birkózáshoz grapplinghez?

Figyelt kérdés
Miből lehet látni, hogy valakinek van tehetsége, és érdemes foglalkozni komolyabban vele? Akár felnőttként, akár gyerekként egyaránt kíváncsi vagyok erre... Szóval min dől el, hogy valakiből olimpikon, vagy UFC harcos lesz, vagy sem?
nov. 17. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jol tancolsz,jo vagy a kuzdosportban is. De igazan a gyakorlat szamit.


Nekem oszton szinten irtak belem a mozdulatokat . Leeso targyat reflexbol elkapok,fekem erkezo rameso embert reflexbol elharitok villamoson pl. N

nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem ezt érzi az ember…

Imádsz küzdeni és le is nyomod az embereket

dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó de nyilván ez nem elég az olimpiához. Tehát mi az, ami eldönti, hogy valaki kijut, vagy se? Pusztán a munka és kitartás?
dec. 2. 23:52
 4/6 anonim válasza:

Hát igen, főleg ez. És ez nagyon. De persze kis szerencse sem árt.

Nem tudom hány éves vagy, de sztem lehet késő a nagy álmokhoz :) csináld hobbiból. Keress valami klubot a közeledben és menj el edzésre

dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyen álmaim
dec. 3. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
20% tehetség 80 % meló mint kb mindenben.
febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!