Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem tudok koncentrálni sparrin...

Nem tudok koncentrálni sparringolás közben(box), voltatok már igy?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok az ellenfelemre koncentrálni, lassú a reflexem, nem tudok megválogatni az ütéseimet, pedig haladó vagyok nem kezdő, egyszerű lassú bal egyenesektől is néha nehéz kihajolnom, és ha ütök is mintha nem is érdekelne hogy eltaláljam csak ugy ütök.

nov. 26. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Akkor talán nem neked való ez a sport. Nekem a kondival van mindig bajom.
nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, nekem való. Hidd el
nov. 26. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jarsz 10 evig,akkor a formagyakorlatik a reflexeidbe irjak a mozdulatokat.


Minel tobbet jarsz,annal gyorsabb vagy.

10 uncias kesztyut hasznalj!! Mer a nehezebbek lassitanak!!



N

nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Az OZ az unciát jelölné?

nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
10 unciásat versenyen használj. Mondjuk nem tudom mekkora vagy, és milyen nemű, de feltételezem egy átlag férfi. Szóval használj csak 14-est, azzal is bőven lehet osztogatni az agyrázkódásokat. Bár hármas fejét nyugodtan ütögetheted a tízessel, ő már annyit kaphatott, hogy nem zavarja.
nov. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os nem jar ilyen edzesekre. Minden edzesen kiskesztyut (10 uncia azaz 10 oz) ajannlanak kezdoknek par evig!!!


Ha gyorsabb akarsz lenni kiskesztyut hasznalsz. Meretre is kesjeny legyen,h beferjen a lukakon.


KSI be jartam.


Menj oda edzesre. Ott megtanitanak normalisan utni. Jo reszletes profi a technika. Meg a hobbicsoportban is. (Osa mehetnek a kezdok,kedd,csut 19.00-tol )Van 35 db zsak es ket boxring.

Nem orditanak oran.

nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 buta vagy. Több küzdősportot is űzök. Smokeren sem találkoztam még olyannal, hogy 14nél kisebb kesztyűt használnának, hacsak nem lány, vagy nagyon fiatal (15 év körüli csapattárs pl, de ő is 12est használ, nem tízest) az illető. Szóval ennyit erről.
nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!