Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportoknál amikor edzésen...

Küzdősportoknál amikor edzésen sparringolnak vagy mondjuk fél erővel küzdenek, akkor mindig felszabadul egy kis adrenalin? Vagy ez egyén függő?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ilyenkor sokaknak áll a f*a.
2021. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Nekem szokott lenni valamennyi adrenalinemelkedés, mert oda kell figyelni, hogy az ember ne sérüljön le. De nincs akkora adrenalinlöket, mint egy húzósabb utcai szituációban.

Ugyanakkor vannak idióták, akik edzésen is azt gondolják, hogy élet-halál harcot kell vívniuk, gondolom, nekik magasabb az adrenalinszintjük (ha már az IQ-szintjük alacsonyabb).

2021. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét után olyan természetessé vált, hogy már pulzusom se növekszik meg jobban szerintem, amikor oda kell állni sparringolni. Oltári jó, hogy már nyugodt vagyok teljesen harc közben, és tényleg látom felfogom mi történik, és nem a pánik vezérel. Kicsit olyan, mint amikor Sasuke a Narutoban először előhozta a Sharinganját
2023. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!