Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan rakhatok rotortartót a...

Momate kérdése:

Hogyan rakhatok rotortartót a bmxem re?

Figyelt kérdés

Tudom hüye kérdés de nézzétek le még kezdő vagyok.

Ez azért kérdezem mert van egy vázam amin nincs ilyen és érdekelne h ezt meg kell venni vagy csak pár vázra raknak gyárilag esetleg házilag kell rá rakni?


2010. okt. 21. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
toltartot?
2010. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tolltartót -.- hanem rotortartót
2010. okt. 22. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha arra a két csődarabra gondolsz ami a kerekek közepén van és állni lehet rajta, akkor annak két, 20cm-es csődarab megteszi. Oda hegeszted a tengely azon pontjára ami NEM forog. Ha viszont nem erre gondoltál akkor arról vagy nem tudok, vagy nagy hülyeséget mondtál. :)
2010. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz a választ és igen nem erre gondoltam hanem a fék rotorról ami miatt 360 fokban el fordíthatod a kormány és nem csavarodik a bowden ezt azért kérdeztem mert sok vázon van egy előre rárakott két kis "fül", páron csak a lyukak vannak meg h rárakhasd de az én vázamon egyik sincs
2010. okt. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!