Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A boksz az kemény?

A boksz az kemény?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
inkabb utos
2010. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 UM4 válasza:
54%

hogyhogy kemény?!

az erőnléti edzés az ha komolyan veszed

egy viszonylag objektív vizsgálaton többféle irányzatból bokszoló tudott legnagyobb erővel ütni

de harcolni legjobb a kravmaga (lehet nem így írják)

meg a thai box

mert ezekben van rúgás is, boxoló meg "csak" üt és rúgás védését se nagyon tanulják

2010. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én jártam thai boxra!de abbahagytam azt most sztem megyek box ra!!a lábat is tudom használni de a kéz at fontossba nem??
2010. okt. 22. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled és az edzésen lévő párodtól függ.Nálam volt olyan nap,hogy kesztyűzésnél csak elpötyögtünk,másik nap meg meghúztuk keményen.Az eredménye,hogy haverom egy hétig,egy csíkon keresztül nézte a világot,én meg 3-4 napig csak levest ettem,mert szétütötte az állam.Ilyesmi gyakran van,de bármelyik másik küzdősportnál is.
2010. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a kéz a fontos. Én nem ilyen jellegű sportot tanulok de utcán gyakran bunyózok. Láb nélkül halott lennék......
2010. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a boksz annyira nem kemény ha jó állóképességed van és jó a fizikumod...inkább csak gyorsnak kell lenni: az számit a legtöbet, meg az állóképeség(persze ha rövidek a karjaid az hátrány de amatőr szinten nem olyan mint egy világbajnoki meccsen)

a legkeményebb a thai box a térdrugások miatt, meg a ketrecharc, de ha megvédeni akarod amgadat akko krav magázzál, az a legközvetlenebb az élettel

2010. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most kezdtem tahi boxolni és mma zni
2010. okt. 27. 22:03
 8/10 anonim válasza:
100%

Az első pontosan bekapott találatok tényleg ijesztőek lehetnek, pláne ha kiütik az embert, de ezt fajtája válogatja!

Vannak pudingfejűek, ők a lábmunkájukkal kénytelenek operálni és sosem lesznek olyan ütésállóak mint az igazi "keménycsontok" akik Klicskóék ellen is állnak 12 menetet, mint szegény Shannon "bokszzsák" Briggs nemrégiben!

Már kaptam be nagy erejű pontos ütést jó ökölvívótól és a válaszom röviden annyi; igen, a boksz az kemény sport!

2010. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

az a legjobb harcművészet amit egy életen át tanulsz és oktatsz. 10 év kyokushin karate áll mögöttem és most párhuzamosan csinálom vele a muay thai-t 6 hónapja. mindegyiknek megvan a szépsége.

" Nincs jó vagy rossz harcművészet, csak jó vagy rossz harcos."

2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem kemény a box


csakkapsz egy 70-80kg állatol egy álast azt K.O

2010. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!