Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sparringon kiütöttem az...

Sparringon kiütöttem az edzőtársam, nem fogtam vissza magam, ez is volt a célom, hogy kiüssem, erre azt mondta az edző, hogy én nem vagyok terembe való, és többet ne jöjjek, miért?

Figyelt kérdés

Az elmúlt edzéseken ez az ember folyamatosan szabálytalankodott sparringon, folyamatosan öv alá, és tarkóra ütött, éreztem az ütésein, hogy egyáltalán nem a gyakorlás a cél, hanem a sérülés okozása, hiába szóltam többször is, és a mai előtti sparringon megjegyezte a gyerek, hogy ha bajom van akkor ne álljak ki vele.


Szóval a mai edzésre úgy mentem el, hogy nem fogom magam vissza, hanem ami a csövön kifér, ideges voltam, tudtam, hogy folyamatosan jönni fog rám, és ha a sarok fele terelem, majd keresztbe verem akkor ha jól eltalálom, akkor lámpaoltás, pláne az elején amikor hideg a feje.


Így is történt, mint egy kártyavár úgy omlott össze.


Aztán elhangzott a fenti párbeszéd.


febr. 24. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert szándékosan ártottál a társadnak, ráadásul előre kitervelten.
febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Megihlettek az instagram/tiktok videók. Értelemszerűen ez nem történt meg a valóságban, de ha adott lenne egy sportegyesület, aminek a tréningjein szándékosan sérülésig és ájulásig ütik egymást a klubtagok, akkor az edző nyilván kitiltja az elkövetőket, hisz nem akar a nyakába se reputációs, se büntetőjogi problémákat.
febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

birom ezeket a fantáziákat. a valóság úgy működik h ha az edzőtársad feljelent h te szánt szándékkal előre megfontoltan kiütötted őt akkor eljárás fog indúlni ellened az egyesület ellen az edző ellen mert vizsgálni fogja a hatóság a körülményeket


ha még esetleg lett vmi 8 napon belűl vagy túl gyógyuló bibije az edzőtársadnak amiről még látlelet is van akkor téged garantáltan el fognak marasztalni


nincs az az ügyész akit érdekelni fog h az eset egy edzésen történt. ez nem véd meg a valóságba. úgy hogy ne találj ki ilyen történeteket mert ilyenért simán fel nyomhatnak. töröld a kérdést ha tudod

febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A srác gyakorlatilag feljelentette magát, mert a kérdésben ő maga írja le és ismeri be, hogy előre megfontolt szándékkal, bosszúvágyból tett aránytalanul nagy kárt sporttársában. Ha valaki tényleg felnyomná, akkor a rendőrségnek vagy az ügyésznek még különösebben nyomozni sem kéne, hisz itt a vallomása.
febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu az egész
febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!