Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondolsz a halálos rally...

Mit gondolsz a halálos rally balesetről?

Figyelt kérdés
márc. 26. 13:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Fel nem foghatom, emberek miért nem látják, hogy ha ide állok, simán kaphatok egy autót az arcomba, és menekülési utam sincs. Pláne, ha még ki is van írva, hogy ne állj ide, vagy meg is mondják. Persze, tudom, az adrenalin, hogy pár méterre húznak el a vasak. De én nem érezném biztonságban magam olyan helyen, ahova simán kisodródhat egy versenyző. Viszont én nyuszi vagyok. :-)


Nem akarom elviccelni, nagyon sajnálok minden érintettet! Tán felelőtlenek voltak, de azért halált nem érdemeltek.


Ezen csak a szervezők tudnak változtatni, hogy megkövetelik a rendet. De ahogy valaki írta már, amióta és amíg van rally, addig.... :-(

márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
A gond az, hogy a szervezök elküldik öket, 5 perc múlva meg visszamennek. VAGY az egész pálya mentén végig állnának a szervezök és folyamatosan zavargatnál el az embereket - csak akkor meg öket éri baleset, VAGY marad a természetes kiválasztódás.
márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!