Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A kreatin monohidráttól lehet...

A kreatin monohidráttól lehet valami bajom? Káros a szervezetre a mesterséges kreatin?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szevasz ien kerdeseket inkabb a www.bodybuilder.hu oldalon tegyel fel,, tapasztalatbol mondom
2010. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a vesére na meg a májra elég káros azt olvastam!
2010. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem megfosatott, nem is szedem többé. (nem viccelek)
2010. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AZ ELÖBBINEK MONDOM H ENGEM IS FOSAT MOSTANABA VALAMI DE NEM BIZTOS H A 100% CREATIN MONOHIDTARROL VAN MERT SZEDEK MELLÉ, JUMBO-T(SIMA),100%WHEY PROTEINT,ÉS mULTI pRO-T

2 NAPJA SZEDEM , SZTEM CSAK MEG KELL SZOKNIA A GYOMROMNAK, 3-4 NAP ALATT MEGSZOKJA UGY OLVASTAM , HA TEIS IGY JARTAL AKKOR NE ÁLLJÁL LE VELE

2010. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Állítólag a vesét eléggé kikészíti :)


A fosás egyébként a hirtelen megemelkedett fehérjeportól, vagy gigamennyiségű c-vitamintól is lehet (vitaminmixek).


Egyébként a monohidráttal van egy másik baj is. nagyon hamar felfúj ami jól néz ki, viszont ha nem szeded, akkor néhány hét alatt le is engedsz, ami elég hülyén néz ki. ráadásul nyáron sokkal jobban izzadsz tőle ( mivel megköti a vizet az izmokban). úgyhogy ha hosszú távon gondolkodsz, ajánlom inkább a kreatin foszfátot. Hatásában kábé ugyanaz mint a monohidrát, de nem fúj fel, csak nagyobb teljesítményre leszel képes.


Persze ha gyors és látványos eredményt szeretnél csupán, akkor jó a monohidrát is :)

2010. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(előző vagyok). kicsit hülyén fogalmaztam. szóval a hirtelen megemelkedett fehérjebeviteltől is foshatsz, ami általában a nagymennyiségű fehérjepor fogyasztásából adódik :)
2010. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azért fostok mert túl sokat szedtek belőle úgymond túladagolás alakul ki de semmi vészes csökkentitek a mennyiséget és már semmi fosás nem fog jelentkezni
2011. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!