Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek melyik karate...

Szerintetek melyik karate stílus a legalkalmasabb önvédelemre?

Figyelt kérdés
melyik a legkeményebb?
2010. nov. 2. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kempo az ami karaték közül a legjobb utcára, sztem.

Meg még a Wing Tsun Kung-Fut tudom ajánlani, abban minden van, amit más küzdősportokban nem szabad alkalmazni. :)

2010. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

a Karate nem szar megtudod vele vedeni magad.

en a Weng Chunt ajanlanam az nincs magyarorszagon de nalunk szerbiaban van.a Karate is jo de annak is tobb stilusa van a K1 inkabb versenysport

Kyokushin elegge kemeny

Shotokanban tobb technika van

Wado Ryu tobb dobas

Goju Ryu annal is sokfele technika van :)

a Shito Ryuvel meg nem talakoztam de hallottam hogy jo mert atmenet a lagy es az eros kozott tehat mind2o van benne


Wing Tsun is jo de csak bena tamadok ellen sztem kicsit statikus nagyon nem mozgekony bar ujjabban nagyon folvan kapva


de a Weng Chun mas az is deli shaolinbol jon viszont ottmar megy rendesen az onvedelem :) Nemetek Andreas Hoffman mester hozta be a stilust kinabol ahol Wai Yen tanitotta ot meg nem nagyon elterjedt viszont hatasos



a krav magaval sincs gond az is szep a maga stilusaban

bar az inkabb olyan hogy a zsidok osszeloptak mas stilusokbol csak mondom amugy hatasos :D

remelem segitettem

2010. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi!
2010. nov. 5. 12:28
 14/18 anonim válasza:
Shotokan karate a legjobb (és ki mondta azt hogy a karate az ratyi az egy h*lye multkor levertem egy aikido-st mondta hogy menyjek már vele 1-et keménykedett a kezemet akarta elkapni de ráb*szott fejbe rúgtam és feküdt)
2012. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Shotokan karate az egy budi fos, idegbeteget csinalnak belolled. Viszont lehet hogy szet tepnelek az aikidoval, nem csak a kezedet kene levadasszam.
2013. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Gyere ellenem én birkózó vagyok és kung fu-s egyben

az Aikido-ra azt mondják akkor jó ha elértél benne egy bizonyos szintet én meg úgy b@szom a zöld öves shotokan karatésokat a falnak, hogy még a vakolat is lejön.

2013. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
:) hat ezen besirtam. Igy van a karate az knokedli gyerekeknek talaltak ki.
2013. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem ha szembe kerülnétek egy profi karatéssal akkor úgy laposra verne benneteket, hogy azt se tudnátok fiúk vagytok e vagy lányok.
2014. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!