Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Már majdnem fél éve lovagolok,...

Már majdnem fél éve lovagolok, de még nem megy a vágta nektek mennyi időbe telt mire megtanulni?

Figyelt kérdés
Már az első órától vágtattam futószáron,de még nem tudtam kapaszkodás nélkül. Egyszer kimentünk terepre,ott a paci úgy gondolta,hogy ő nem akar ügetni és ezért nekiállt vágtatni ott elég jól ment kapaszkodás nélkül.Utána folyamatosan egyedül vágtatok de néha huppogok. Nektek mennyi időbe telt megtanulni a vágtát huppogás nélkül ???
2010. nov. 7. 17:33
 1/5 anonim válasza:
Fél év kevés idő!Az is nagy teljesítmény hogy idáig eljutottál ennyi idő alatt.Ne aggódj.Egyeseknek több évbe is telik,de ha te ilyen gyorsan eljutottál idáig...Én még egyébként nem tartok a vágtánál,de a lovas barátnőimnek kb egy évbe telt,mire biztosan megtanultak vágtatni.
2010. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ÉN ami után elkezdtem a vágtát még 2 nap és ment amúgy másfél hónap miután elkezdtem lovagolni Angol stílust.

Mikor Westernt tanultam 1 év huppogás és futószár nélkül.

2010. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én hamarabb ugrattam mint vágtáztam.
2010. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 nap alatt megtanultál huppogás nélkül vágtázni ?

Bakker.....ügyes vagy :)

2010. dec. 29. 20:37
 5/5 anonim válasza:
ügetni akartam a lóval és vágtázni kezdett ennyi :)
2015. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!