Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hány percetek telt el bosszank...

Hány percetek telt el bosszankodás nélkül a 0-4es magyar -holland meccsen?

Figyelt kérdés

Már előre félek amikor a válogatott játszik, mert mindig felbosszantanak és megaláznak.

A 4 percben volt egy olyan , h a balhátvédünk kiengedte taccsra a labdát , h dobhasson ahelyett , h lekezelje és megjátsza.Nekem akkor ment fel a pumpa először mert ezt megyekettő ifijében sem hagyták szó nélkül anno!


2011. márc. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én ezeken már nem bosszankodok, nem éri meg hidd el!

2011. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Régebben fociztam , valszeg azért élem bele magam annyira.

Megalázó, edzőmeccsszerű volt ahogy békésen gurigázva ,ha kell 4et rúgnak ha kell 14et rúgnak nekünk.

Labdabirtoklás vajon mennyi volt ,95-5%?

Mikor fogják már fel a magyar játékosok , h a válogatottban sem kell mást csinálni csak azt amit a klubjuknál ;focizni!?

2011. márc. 29. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Miért te úgy látod, hogy a klubbokban olyan jól teljesítenek? (1-2 kivétel persze van)

2011. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Látja a franc .2002 óta nem is láttam magyar bajnokit.Azaz van , h belenézek de az pár perc is amit kibírok :KíNSZENVEDÉS.

Néha vasárnap délután angol bajnokit nézek , de már azt is egyre ritkábban .

2011. márc. 29. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor nem értem mi az amin csodálkozol. 1-2 játékos nem tud meccseket nyerni.

2011. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozok.Bosszant. Egyébként igazad van!
2011. márc. 29. 20:06
 7/7 anonim válasza:
Kábé 8 perc. Az első gólig reménykedtem, hogy szép lesz, jó lesz, de utána már ki is kapcsoltam a tévét. Szégyenteljes vereség!
2011. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!