Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek egy elég egy...

Szerintetek egy elég egy otthoni küzdősport űzéséhez?

Figyelt kérdés

3db kínai ugrálókötél 270Ft

Ugráló kötél, acél+pvc, állítható hossz - Tajvan 2590Ft

Marok erősítő VARIOPOWER, változtatható erőfokozatok, db. - Tajvan 2ezer Ft/pár

Pontütő kesztyű (ütőpárna) SPARTAN R 10ezer Ft/pár

Bőr boxzsák láncal 120*40 cm 26ezer Ft


Ennyit megér szerintetek, van valami közte ami felesleges?


2010. nov. 14. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ez atombrutálul fog hangzani:

Nem attól lesz valaki jó mestere egy küzdősportnak, hogy minden hozzávaló eszközt megvesz hozzá.


A legfontosabb a társ, ha igazán jó akarsz lenni! Aki dobál téged teniszlabdával, aki rugdos biciklivel, hogy gyorsabban fuss, akivel tudsz edzeni. Ezt a legnehezebb megtalálni, mert vagy nem ér rá, vagy megunja, vagy összevesztek stb... ha ez nincs neked, akkor vedd meg ezeket a cuccokat.

2010. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez abajom a küzdősportokkal, hogy kell társ mellé! Nekem sajna nincs, vagy ritkán. (ahogy írtad: nem ér rá, most nem jó, majd holnap stb.) Ebből már elegem van, ezek mindenképp kellenek, hogy tudjak otthon is edzeni!
2010. nov. 14. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebből a pénzből körülbelül hat hónapig lejárhatnál egy boxedzésre. És az legalább nem lenne felesleges.

Állóképességet tudsz otthon növelni, még esetleg a helyes ütéstechnika is összejöhet (bár ahhoz jól jön egy edző), de minden máshoz sokkal jobb egy edzésre lejárni. Hidd el, megéri.

2010. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de mondta is edző, hogy otthon is kell edzeni! És én szeretnék is! Sajna falun lakok, Nyíregyházán vannak az edzések (az út oda 1óra durván) és heti kétszer. Szóval itthon is kell edzeni!
2010. nov. 14. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek . A drága kötél mellett az olcsó sz@r felesleges . Edzőtárs nélkül pontütő kesztyű felesleges , inkább invesztálj egy jobb boxzsákba , ami hosszabb és nehezebb . A marokerősítő is potya . Én a helyedben vennék egy kettlebell-t , néznék hozzá pár gyakorlatot , azzal rengeteget lehet fejlődni .
2010. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vehetnél még boxkesztyűt,a 16 unciás 9000ft,esetleg fejvédőt 8000ft,és bunyózz a haverjaiddal meneteket.Boxóra 6000ft,hangosan csipog.Kesztyűzés nélkül egyik küzdősport sem ér szinte semmit.

Zsákoláshoz bandázst mert szétmegy a csuklód,meg a kézízület 800ft/pár és zsákoló kesztyűt 3-12000ft.

2010. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az az "otthoni küzdősport"? Megtámadod a cserépkályhát??? Én azt hittem az ilyesmit egyesületekben, magasabb fokozatú edzőkkel szokták csinálni. Mindig tanul valamit az ember...
2010. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!