Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fehérje vásárlás előtt állok,...

Fehérje vásárlás előtt állok, eddig nem vettem soha, boltban drága de a neten olcsóbb? Konkrétan lejjebb.

Figyelt kérdés

Ha boltban venném 1 kg 5-6 ezer Ft de ezt találtam: [link]


Ez sokkal olcsóbb, csak félek, hogy átverés. Elvileg azért olcsóbb, mert natúr és a csomagolás is szelíd, de akkor ilyet miért nem árulnak boltban? Sehol máshol nem láttam ilyet csak itt expresszen és vaterán.


2010. nov. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, vegyél egyet, próbáld ki és majd meglátod. Vagy bejön, vagy nem. De a csomagolás tényleg drága, a márkanév tényleg drága, a jó ízesít tényleg drága, el tudom hinni, hogy ezek nélkül ennyibe kerül.
2010. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem vennék. Mi a garancia, hogy az van benne, és nem valami sz@r? Inkább vegyél boltit, drágább, de megbízható. Nem tudod honnan származik, vagy esetleg mivel keverték össze. Rizikós. Az egészségeden szerintem ne spórolj.
2010. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Boltban veszek 1kg-ot az ugye 1000g. 1 adag az 30 g így az 1 kg az elég 1 hónapra ha napi 1 adagot iszok. Heti 3 x edzek, edzésnapokon természetesen edzés után innám. Így van értelme, ha napi 1 adagot iszok? Mert így viszonylag jól meg is úsznám árban. Kajálni rendesen próbálok, de hát házikoszton vagyok azt eszem ami van, de nem eszek csokit, sütit, csipszet meg ilyeneket, és csak vizet iszok. Amikor tudok csak csirkemellet eszek :) Köszi a válaszokat.
2010. nov. 21. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha forgalmazzák, akkor kermi vagy valaki csak bevizsgálta... de ha félsz tőle, akkor ne vegyél. :)

Mi a véleményed a Prot R85-ről? Kevert fehérje, de én használtam, és pénzszűkében tökéletes, még az íze se sz@r. Ha jól emlékszem 2 kg kerül 4000-4500ba.

2010. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én inkábbb nem vennék... Ki tudja mi van benne :(

Ha kevés a zsé akkor power protein t venném!

2010. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, most vagy veszel fűrészport 2000+postáért, vagy veszel normális proteint (power protein 10700/4kg) Én tuti a powert venném, de te döntesz.
2010. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!