Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Terepruha segítség. Tudtok...

Terepruha segítség. Tudtok adni tippeket?

Figyelt kérdés
Airsoft-osok vagy bárki, aki ért az ilyenekhez leírná, hogy mit kell szem előtt tartani, ha a környezetbe szeretnék olvadni éjjel, teljesen fekete terepruhában? Városi környezetről lenne szó, tehát lámpák is lesznek, de persze fekete foltok is. Mikre kell figyelnem, ha azt szeretném, hogy senki ne vegyen észre?
2010. dec. 4. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig terepruhában vagyok, de nem fekete, hanem zöld és terepzöld színűben. (Madármegfigyeléssel, természetvédelemmel foglalkozom a szabadidőmben.)
2010. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit tanácsolsz?...
2010. dec. 4. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanácsot sajnos nem tudok adni, mert én nem azért hordok terepruhát, mert bele akarok olvadni a városi környezetbe, hanem az imént említett "okok" miatt.
2010. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Annyi az egész hogy figyelj arra hogy ne menj nagyon fény alá, és ha céloznál pl rejtek/egyéb objektum mögül akkor ne látszódj ki egészében mert feltünő hogy ott 1 nagy sötét ruhás. Ha meg sötét helyet találsz ott gugolj le vagy támaszkodj neki valami tárgynak a közelben, ha nem mozgolódsz sokat akkor nem látják hogy ott álsz a sötét helyen.
2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!