Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ajánlanátok tömegnövelő port?

Ajánlanátok tömegnövelő port?

Figyelt kérdés

8-10.000Ft környékén kéne olyan, ami egy hónapra elegendő lenne úgy hogy heti 4 edzés és edzés előtt és után is innám.

Ja és olyasmit ajánljatok pls ami tényleg segít tömeget növelni. :)


Előre is köszi.:)


2010. dec. 7. 21:37
1 2
 11/17 anonim válasza:
én nem ajánlok mert szerinte olyan leszel tőle mint a rohadó alma... kívülről szép belülről meg szétrohad... gondolkodj mire adsz ki ennyi pénzt... és gondolkodj, hogy szeretnél-e minimum 70-80 éves korodig élni vagy elpatkolni 40-50 évesen... ne vegyél edzél inkább natúrban én azt mondom!
2010. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Clem ***** válasza:

Na ez megint jó...magyarul: NE EGYÉL SE FEHÉRJÉT SE SZÉNHIDRÁTOT..AZAZ SEMMI NE EGYÉL MERT IDŐ ELŐTT ELPATKOLSZ TŐLE!:)

Azért azt elvárnám ha valaki ilyen "bölcsességeket" ír az legalább az erre mutató tanulmányokat is belinkelhetné ide...JA hogy nincs ilyen és azért nem tudja belinkelni...?!:)

2010. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nemtom, hogy kik azok a barmok akik a szutykos scitechet isszák kb lesem ellenőrzik nem 1 helyen voltma már, ahol nem mostak meg a kezüket wc-és után és ugy teték a kapszulákba a port, meg a dobozokba +a sciteket lesem ellenőrzik. Sok hülye azt sem tudja, hogy mit szed be. Én ajanlanam Biotech hyper mass 5000-ret nekem bevált 11 rugó a 4kilós ami elég még nekem is 1 hónapra amikor én nagyon sokat iszok belőle.
2010. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Amúgy, miaz, hogy mit porozol táplálék kiegészítő az muszaly és nem kell sokat enni kimondta ezta a baromsagot sok hülye egyrakáson naponta 5-6 szor kell enni ésmiaz, hogy csirke meg risz atya úristen csak azert mondjak ezt mert eza legegyszerűbb valakinek pl: a marhahús vagy a nyúl hús az igazi akinek azt tudja a teste a legjobban feldolgozní és vagy török risz vagy barna risz a megfelelő köretm és babot+lencsét meg mas főzelékeket is sokat kell enni kinek mit szeret a szervezete am utana nézhettek vér csoport szerint mi ajanlott milyen étrend.
2010. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ki ez a sötét állat?

Részeg vagy ?

(akkor megbocsájtok)

:-))))

Miket hordasz össze?

A Scitecnél nem mosnak kezet, a Biotecnél igen ?

Honnan veszed, hogy muszáj a táplálékkiegészítő ?

Neked egy "magyar helyesírás" című táplálékkiegészítő kéne inkább, mert így normális ember nem ír.

A testépítők nem ilyen primitívek, remélem te nem tartod magad testépítőnek.

A többi amit ideböfögtél értelmezhetetlen, nem értem mi bajod a hússal, az meg hogy babot meg főzelékeket ajánlgatsz arra enged következtetni, hogy problémáid vannak a rágással.

Azt hogy a lektinről hallottál volna bármit is, még csak nem is feltételezem. Bezzeg a vércsoport -diéta, (ami egy baromság) az megragadta a fantáziád.


Szerintem vegyél még egy kanna bort és igyál tovább!

2010. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
:D Te aza lényeg okosvagy:P elöbb kicsit durvabb komit irtam csak azt nem kuldte el ez a cenzura, mert trágár szavak voltak benne, de azpn eltudnék vitatkozni ki ért hozzá jobban te vagy én.
2010. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mihez?

A trágár szavakhoz?

Mihez értesz te ?!

2010. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!