Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxban jártasoktól kérdeznék!...

Boxban jártasoktól kérdeznék! Vélemény? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az alábbi box szettről? A párom szeretne karácsonyra kesztyűt, de úgy gondoltam így lenne jó szettben. Esetleg ajánlanátok nekem, hogy milyen érdemes venni és mire kell odafigyelni? pl. méret...

[link]


2010. dec. 14. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon komoly!
2010. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez szar, meg ne vedd. Ez a szett kisgyerekeknek készült.A 18 kilós zsák egy 35-40 kilós embernek felel meg, a kesztyű zsákütő típus, csak zsákolásra, alkalmas, sparringra nem. A párodnak meg kesztyű csak kell.


Mire kell a párodnak a kesztyű?


Mit sportol? Box, thaibox, kickbox, esetleg más (krav maga, stb)

Milyen célra kell a kesztyű? edzés, versenyzés, zsákolás, stb.

mekkora a barátod? testsúly?

2010. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak hobbiból, itthon edzene. 80kg, inkább szálkás alkat. Ő szereti mindenből a legjobbat, én viszont 20eFt-nál többet nem szánnék rá. Ha ennyiből nem lehet megfelelő kesztyűt vásárolni, akkor valami másban gondolkodom.
2010. dec. 14. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:

ez tényleg rossz, ráadásul a mancskesztyűnek nem hiszem, hogy hasznát venné, normális boxkesztyűt akarsz venni neki vagy zsákolót? a rendes kesztyűk 8-tól a csillagos égig körül vannak, a zsákkesztyűk 5-10 között:

[link]


ha viszont zsákkesztyűt akkor ezt nagyon ajánlom, én imádom:

[link]

2010. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha viszont mindenképp a vateráról akarsz akkor:

[link]

ez szerintem jó, márkára is, bírja is.


[link]

zsákkesztyűből meg mondjuk ez

2010. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A zsák nagyon kicsi egy felnőtt embernek.Kb a testsúly fele legyen,tehát 35-40 kilós a jó neki 80 kilóhoz.

Ha használ bandázst,akkor jók a linkelt zsákolókesztyűk,ha nem használ,akkor csuklóbiztosított zsák kesztyűt érdemes venni.

2010. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ha nem sportol a pasid, akkor végülis tökmindegy, milyet veszel neki. De szerintem akkor már érdemes egy olyat venni neki, amivel akár el is kezdhet edzeni egy klubban, késöbb akár.


Én egy 14 vagy 16 unciás, zárt kesztyűt vennék neki, kizárólag marhabőrből, tépőzárasat. Márka annyira nem számít, nekem egy 16os TWINS van és imádom. Nem túl ismert márka idehaza, de szerintem az egyik legjobb. Iszonyat jó kesztyű. Sokan nem szeretnek boxkesztyűben zsákolni, mondván, tönkreteszi. Hát, erre a twins elég keméyen rácáfol, én már másfél éve használom, zsákon is, és jobb mint újkorában. Iszonyat, hogy mit kibír. nagyon jó minőségű a tömése, nem lehet átütni, jól tompít, az edzőpartnerek se panaszkodnak.


Szal én egy 16os Twins kesztyűt ajánlok.

2010. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem adják hozzá.

[link]

Ha ezt is belekalkulálod,már nem is olyan olcsó.

2010. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

csöves válasza:


ez nem jó ne vedd meg

mert csak a boxkesztyű 15000ft(kb)

ha 20kg vagy akkor minden kép ved meg de ha neezebb akor ne


boxkesztyűbe 12-14-16 oz

ezzekett érdemes megveni

2010. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!