Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt, vagy...

Milyen tömegnövelőt, vagy fehérjét érdemes vennem? 25N testépítőket, edzőket kérdeznék! (többi lenn)

Figyelt kérdés

50 kilós Nő vagyok! most kezdtem el edzeni, és erősen izmosodni szeretnék fenékre, combra, és hasra!

A hasamat szeretném leadni, a fenekemet pedig növeszteni! Milyen port érdemes vennem, heti 4 intenzív edzés mellé?

Nem szeretnék hízni az izomtövegnövekedésen kívül, csak szeretném izommá alakítani a rajtm lévő csekély mennyiségű zsírt!

Hozzáértők válaszát várnám elsősorban!


2011. okt. 10. 09:50
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és további kérdésem, hogy a szaunázás milyen mértékben, és miylen módon járul hozzá az izom növekedéshez? Milyen étrendet érdemes követnem?
2011. okt. 10. 09:53
 2/7 dirtboy ***** válasza:

először is nem lehet egy időben izmot építeni és fogyni.a kettő kizárja egymást mivel hogy teljesen más táplálkozás kell a kettőnek.


másodszor,zsírból soha nem lesz izom,teljesen más szövet a kettő.kb, olyan mintha alumíniumot akarnál vassá kovácsolni,nem lehet


a tömegnövelő étrendtől tudsz izmot építeni viszont egy kis felesleg le fog rakódni amit időnként eltüntetsz,a lényeg hogy meg kell találni azt a ch menyiséget mitől nem kezdesz zsírosodni viszont tudsz még izmot építeni.


szauna:az főként vízvesztésre,méregtelenítésre jó,kimondottan izomépítésre nem,de attól még nyugodtan csinálhatod.


ezt olvasd el,vonatkozik nőkre is: [link]

2011. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értelek!

Akkor azt mondom, hogy fogyniem nem igazán kell, csak izmosodni! van egy kis pocakom, viszont ha tovább fogyok, akkor a fenekm teljesen eltűnik. Fogyni nem szeretnék! izmosopdni annál inkább. Szted ebben a helyzetben mi a teeendő? Milyen táplálékkiiegészítőt szedjek akkor? Nem szeretném ha a hasam nagyobb lenne, de izmot növelni mindenképp kell, mert a lábaim nagyon vékonyak, a fenekem pedig nagyon kicsi, és lapos.

2011. okt. 10. 10:10
 4/7 De Puta Madre ***** válasza:

Zsírt nem lehet izommá alakítani. Először tömegnövelő étrendet kövess, aztán mikor kész vagy szálkásíts. Az edzés ugyanaz lesz mindkettőben, a kaja más. Egyél 1.5-2g fehérjét testsúly kilogrammonként. Szálkásításnál közelíts a 2 felé inkább. szénhidrát mehet 4-5g ttkg-ként. Vegyél egy tejsavóproteint, ezt edzés után idd. Levonod a napi mennyiségből, és a többi szükségletedet elosztod kb 5 további étkezésre.

Mindenhova edz, ne csak oda, amit írtál. Jobb lesz a fejlődésed is így.

2011. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

ebben a helyzetben mi a teendő?

konditerem és tömegnővélő étrend,étrendek vannak neten

gyakorlatokra pedig inkább ha van ismerősöd aki ért hozzá kérd meg hogy segítsen vagy bérelj pár alkalomra egy személyi edzőt aki meg mutatja hogy mit és hogy hogyan kell végrehajtani.


táplálék kiegészítő közül proteint javasolnák kiegészítésképpen edzés utánra.

tömegnövelőt nem javaslok,orvosok is csak azoknak javasolják akiknek gond van a táplálkozásukkal /nem bírnak enni, stb./

2011. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem. Ez nagyon szép és jó dolog, de mint a legtöbben és is dolgozó ember vagyok, és sajnos nem tudok minden eprcben az étkezésemmel ,és a számolgatásokkal foglalkozni. valaki le tudná nekem kb-ra írni, hogyha edzés után iszom egy proteinturmixot, akkor kb naponta hányszor kell ennem, és mit? és mennyit? 50 kg vagyok és 167 cm.

25 éves. és heti 4szer tuti lemegyek edzeni. eléggé intenzíven.

2011. okt. 10. 10:34
 7/7 dirtboy ***** válasza:

1 protein SHÉKről van szó nem turmixról, 20-22g proteint jelent

50kilóvagy tehát 100g kell. ebből lejön 20g a shékmiatt marad 80g.

80g össze 250g csirkemellbben van 60g protein

marad 20g az meg mehet tojásból és estére pl túróból.és már meg is van a 100g.

szóval

- 1db protein shék

- 250g csirekemell filé

- meg egy kis tojás,és egy kis túró /túró csak estére mert lassú proteint tartalmaz/


ch

220-250g kell

amit megtalálható 320g rizsben 320g rizs tartalmaz 250g ch-t

de lehet pufirizst is enni vagy zabot amit szeretsz a lényeg hogy meglegyen a mennyiség.edzés utánra mehet 40g dextróz és akkor azt le kell vonni a napi ch ból.

2011. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!