Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Scitec Myomax 10in1?

Scitec Myomax 10in1?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 1,32k-gos kiszerelésű Myomax 10in1-et.

Sokan dicsérik, és legjobb tömegnövelőnek vallják.

Edzek pár hónapja, és szeretnék venni tömegnövelőt.

A kaja, amennyire suli mellett rendbentudom tartani, megvan... rizs,hús,fehérjék,zabpehely...

Megérné venni 1,32es kiszerelésben? Úgyértem hozna pár kg-ot?


2010. dec. 16. 18:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De lehet enni, de suliba szendvicseket viszek. Igaz, abból kb 10et, meg még büfé is...de akkorsem hús meg rizs...
2010. dec. 16. 19:50
 12/25 A kérdező kommentje:

Vacsora


Este 6 óra körül legyen az utolsó étkezésed! Utána már csak rágcsálj ha éhes vagy. Például zöldségeket. Ha pedig már végképp nem bírod az éhezést csak fehérje vagy zöldség legyen amivel "bűnbe" viszed magad! Az esti bekajálás nagyon be tud tenni. Egyet előre kettőt hátra eset /este esetleg akkor ha már tényleg gond van: főtt tojás, zöldségköret, csirke-pulykamell, joghurt-kefír/.


Tehát a vacsora lehetőleg kevés szénhidrátot tartalmazzon. A fentebbiek közül válassz vacsira /ne legyen benne kenyérféle, tészta, hamlet, vagy gabonapelyhek/.



Tessék...kimásoltam a body.builder.hu-ról

2010. dec. 16. 19:56
 13/25 A kérdező kommentje:
Bár az igazat megvallva én sem értem hogy mértnem tanácsos 6 után enni...én eszek, mert sztem ez hülyeség am...
2010. dec. 16. 19:57
 14/25 Clem ***** válasza:

Na....Myomax-ot felejtsd el...túl jól ismerem...régi "sötét" korszakomból..!!!

Vegyél inkább a BioTech-be ezt:

[link]

+

[link]

És kb. ugyan annyi lóvéért lesz 3,7 kg sokkal jobb cuccod...ha pénztárcád engedi akkor ezek mellé még egy 500gr-os creatin monohidratot is szerezz...kb 3500ft!

Na ez sokkal jobb lenne mint a "szartekes" Myo...!!!!

2010. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
de ki tiltja hogy suliba rizscsirkét vigyél ételhordóban?Am amit bemásoltál azt írja hogy ch-t ne egyél.Fehérjét lehet akkor is.Minimum 3 óránként enni és kész.Ez szent törvény.
2010. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Hát én ígyis csinálom, de sajna csak délután tudom...

De amúgy igazad van, suliba is vihetnék olyan kaját...:)

2010. dec. 16. 20:40
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nehogy azt csináld már, hogy 18:00 után nem eszel semmit, és mondjuk 22:00 fekszel le aludni. ez egy nagy baromság, a normális kajálástól fogsz fejlődni nem a myomaxtól. Lefekvés előtt közvetlenül sovány túró 22:00-kor előtte meg még 20:00 csirke+rizs is mehet simán. Nem tudom, hogy miért van ekkora baromság írva, de ez így egy nagy hülyeség, még szálkásításnál se állja meg a helyét, nemhogy tömegnövelésnél. Annyi, hogy az utolsó étkezésedben ne legyen CH, csak fehérje (sovány túró a kazein miatt), esetleg zsír (lenmagolaj).
2010. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Még a sajt is jó lenne nem?
2010. dec. 16. 22:18
 19/25 anonim ***** válasza:
Csak a cottage.
2010. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Vegyed csak meg, jó lesz neked ez is.


Szar a kajád, s*gghülye is vagy, gondolom akkor az edzésed is ok. Ezek mellet tökmind1 mit veszel, a hatása ugyanaz lesz. ZÉRÓ.

2010. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!