Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gerincferdüléssel szabad...

Gerincferdüléssel szabad guggolni?

Figyelt kérdés

Sajnos gerincferdülésem van, de szerencsére csak nagyon enyhe...észre sem vettük, se én, se szüleim, csak mikor elkellett menni egy orvoshoz, ott állapították meg.

Ugye láb edzésnél a guggolás lenne az alapgyakorlat, csinálhatom vajon? Mert az hallottam hogy az terheli a gerincet =/


2010. dec. 19. 19:02
 1/3 anonim válasza:
A guggolással semmi baj. Sőt! Kell a mozgás. Jó lenne, ha speciális gerinc tornát tanulnál meg és rendszeresen folytatnád.
2010. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyógytornára járok...

De akkor a guggolást csinálhatom? Kb. fél éve edzek már, és hiányolom azt a gyakorlatot =/

2010. dec. 19. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
ha fokozottan ügyelsz a helyes kivitelezésre akkor szerintem nem lehet belőle probléma. használj övet, és olyan súllyal dolgozz amivel tényleg szabályosan tudsz. bár ez minden gyakorlatnál így kellene, hogy legyen.
2010. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!