Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám szélesíteni a felsőtestemet?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a hátam, csípőm, bicepsz, váll stb... milyen gyakorlatokkal tudnám "szélesebbé" csinálni? Mert eddig csak annyit vettem észre hogy csak "felfelé" nőnek az izmaim. pl.: bicepszemnél is csak az a golyó alakú izom nő, az azt körülvevő izmok nem szélesednek.


aki érti a kérdésemet az írjon egy két "szélesítő" gyakorlatot hátra, vállra, alkarra, bicepszre, mellre.


Előre is kösz.


2010. dec. 26. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
eddzél még nyugodtan, ahogy eddig
2010. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás széles fogással, Függeszkedésből (nyújtott könyök) tarkó mögé. Nehezíthető bokasúllyal. Minél többet! Elég gyorsan szélesít.
2010. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
meg tarkóhoz húzás esetleg
2010. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clem ***** válasza:

Mennyi a súlyod..?

Valószínű ha jó az edzésterved akkor csak a tömeggel lehet a gond (illetve étkezéssel)..nagy zsírmentes tömeg = Széles felső test..!:)

2010. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok fekvő támasz!
2011. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!