Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gyakorlatokkal, ételekk...

Milyen gyakorlatokkal, ételekkel tudok gyors izomtömeg növekedést elérni a felső testemre?

Figyelt kérdés

Fekvőtámaszozni kezdtem el, meg húzódzkodni. Mivel most kezdtem pár napja még elég kis ismétlésszámban dolgozom.. :) 120 fekvő, 4x es sorozatban, utána húzódzkodás abból most 40 et tudok megcsinálni de az elég nehézkesen megy még.. (van még gumiexpanderem is). 16 éves vagyok, 183 cm, most olyan 33-4 es karral rendelkezem, és 74 kilóval:)

Melyek azok a gyakorlatok, ételek ami gyors izomtömeg növekedést nyújt? Focizom, és a posztomra az erőnlét nagyon szükséges.


2011. jún. 23. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

tisztázzuk a dolgokat.

-Gyorsan nem tudsz izomtömeget növelni

-4x 120 fekvőtámaszt és 40 felhúzást ne csinálj mert azzal nem izomtömeget növelsz hanem inkább elégeted az izmot

csinálj fekvőből mondjuk 6x25-30at vagy 40-et max és fél-egy perces pihenőkkel, felhúzásnál ugyanezen a módon gondolkozz

-Ha csak felsőtestet edzel bu*i vagy :)))


Kaják: Csirke-rizs-krumpli-tehén-kakas-szarvasmarha-pig-stb..


egyébként, hogy gondoltad később 1000 fekvőtámaszt csinálsz 4 szériába? :DD

2011. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves BoFF, köszi a választ :)

Az 1000 fekvőtámasz meg sem fordult a fejemben:DD, és a lábról annyit hogy heti 4 izzadós fociedzés naggggyon sok futással szerintem elég lábra :) Azzal meg is vagyok elégedve.. A gyakorlatok ismétlésében és a kajákban köszi hogy segítettél :)

Amúgy már írtam, hogy sokat futok, és gondolom az is éget nagyon sok energiát. Nem fogja ütni egymást a kettő?

2011. jún. 23. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
ha addig mész, hogy órákon keresztül folyamatosan futsz és minden zsírkészleted elhasználtad akkor az izomból vesz energiát a szervezet, ha megnézed az olympiai futókat ők is azért ilyen "gebék" mert már semmi zsír nincs rajtuk kb :D amúgy szerintem nem üti egymást mert ha rendese kajálsz minden edzés után is nem csak nap közbe akkor valószinüleg nem az izmaidból akarja majd elnyerni az energiát a szervezet :) Ráadásúl növekedik is az izom egy rendes edzés után ha utána kajálsz mert ügye a ch meg fehérje valamennyire beépül meg az izom növekedéssel reagál a nagy erőkifejtésre de a jó fejlődés érdekében egyél rendesen és jó kajákat, meg körülnézhetsz a www.body.builder.hu -n mert ott sok okosságot írnak le az egészről :) amúgy vannak a nagy focisták azok is milyen izmosak amelett, hogy fociznak bár nekik kb ez az életük :)
2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben! Nagyon szépen köszönöm :) Akkor ráfekszem a csirkemellre, és a fekvőkre-húzódzkodásokra :)

Még egy utttttolsó kérdés :)

Amit leírtál sorozatot, azt egy nap hányszor ismételhetem meg, ami még építő jellegű?

2011. jún. 23. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
naponta 1x edz akkor csinálj 4x XX fekvőt és 4x XX felhúzást meg ha tudsz tolódszkodj meg súlyzókkal is edzhetsz egész olcsón kapni 2db 10kg-os készletet amiből 18kg-ot tudsz kirakni mert 2kg a rúd és úgy jön ki 1 súlyzóra a 10kg :) viszont ha nem súlyzózól akkor naponta is csinálhatod
2011. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!