Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Húzódzkodás itthon, hogyan?

Húzódzkodás itthon, hogyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a húzódzkodást itthon hogyan tudnám megoldani? Kondi bérletre sajnos nincs pénzem.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. dec. 28. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:

nalunk ugy lett megoldva h...

szolj valami ismerosne h heggesszen ossze eked vasbol ..gondolom tudod milyen format...es fel a falra...

vagy ha va ottho fa :D azon

2010. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én játszótéren szoktam, vagy az ajtón. De csak stabil ajtón szabad, ami jól oda van rakva :D
2010. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Annyira bírom az ilyet, hogy nincs pénzem bérletre:


Ruhát nem veszel, csokit, esetleg nem partizol?


Ezekből mind összejön a kondibérlet ára.

2010. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Egyetértek Leppurddal... nem hiszem el, hogy nem tudsz 3eFt-ot összekaparni havonta rá. Amúgy meg játszótér, vagy garázs
2010. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Da puta madre ***** válasza:
Lehet venni ajtófélfára szerelhető rudat, Intersportban 6000, decathlonban 7000 körül.
2010. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A LILD -ben alkalmanként van 2 -3 ft körül, amit fent emlegetnek.

De amúgy ennek nem látom értelmét, mert csak bebas..nám a fejem az ajtó tetejébe :D

2011. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Da puta madre ***** válasza:
Van olyan is, amit nem közé kell szerelni, hanem szerelés nélkül használható,, csak be kell akasztani, ez a fajta drágább, és nem az ajtó alatt csinálod.
2011. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hy all


Én is ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a kérdező, és NEM, nem tudok havonta összekaparni annyit. Nem mindenki áll ugyanabban az anyagi helyzetben. Ha lenne rá pénzem/zünk, akkor nyilván nem kérdezi/zük, hanem mennénk a konditerembe.

2011. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!