Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Molle mellény - a zsebek...

Molle mellény - a zsebek járnak hozzá?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]

Az árban benne vannak a zsebek? Ja, és ezen az oldalon írják valahol hogy mennyiért szállítanak vagy emailben küldik? Csak azért kételkedek, mert láttam ugyanitt olyat aminek ugyanígy voltak zsebei és az drágább is volt, meg írták külön hogy hozzá tartoznak a cuccok. De ha meg nem jár hozzá akkor mért zsebekkel fotózzák? Mert így a zsebek látszanak jobban, meg fotózni is inkább azokat fotózták...


2011. jan. 4. 12:51
 1/2 Csaba87 válasza:

Járnak hozzá.

Leírásban benne van hogy 1 akármilyen punch meg még 1 akármilyen punch és a többi.

Ami a képen van azt kapod.

2011. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, hát ki gondolta volna... :D Most látom, hogy ha rákattintok a linkre akkor alapból lengyelül van, és úgy írja. De én angolul néztem, és úgy nem írta:O Habár regisztráltam, és mivel a posta ide még vagy annyi volt, min maga a mellény, nem valószínű, hogy megveszem:( Azért köszi!!
2011. jan. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!