Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak ennyiért járjak konditere...

Csak ennyiért járjak konditerembe!? Bővebben lent, hogy mi a probléma.23/F

Figyelt kérdés

Vagyok 185 cm és 75 kg.

Alapból vékony alkatú vagyok és ezzel nincs is bajom. Ez nekem így jó. Csak 80 kiló szeretnék lenni több nem. Sportolok úszok, kosarazok ezért figyelek a testemre. Vékony vagyok, de szálkás és kidolgozott izomzatú. De ez amolyan alapsportolós izomzat. Kockás has, kicsi, de kidolgozott szálkás mell, váll és kar, a hátam is. 34-es a karom alapból. Nem kondiztam még nem is csináltam semmit csak sportoltam.


Most az a helyzet hogy nem kell egy grammal sem több csak 80 kg. 5 kg izom. De tisztán, vagy úgy hogy a lehető legkevesebbet kelljen szálkásítani utána.


Igazságszerint nem érdekel hogy nagyobb legyek csak ekkora. Nem akarok testépítő lenni. Csak ennyire :)


Most ehez járjak kondiba és ha igen akkor hogy, és milyen edzéstervet kövessek?

Vagy elég az, hogy szabadtestes edzést csinálok pl heti 5x (fekvő, felülés, húzódzkodás, tolódzkodás stb)?

Melyik? Vagy mit tegyek? Köszi előre is! :-)


Végül is csak kicsit vastagodni szeretnék.


2011. jan. 4. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
5 kiló izom azért nem tapad rád 1 hét alatt. Perszehogy megéri lejárni!
2011. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 5kg az azért elég sok.

Ahhoz le kell járni, de kezdőként vigyázz, hogy helyesen csináld a gyakorlatokat, tartás stb.

De miért akarsz pontosan 80 lenni?

2011. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi.


most plusz egy két kiló nem számít annyira, csak a magasságomhoz az megfelelő lenne számomra, és azért annyival pluszban elégedettebb lennék magammal. csak ennyi az oka

2011. jan. 4. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a testépítőknek mennyi munka van abban, hogy ne nézzenek ki fosul? Az, hogy lejársz a terembe még nem garantálja, hogy kigyúrt leszel.
2011. jan. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
leppurdnak igaza van. 5 kiló szín izom nem kevés. És nem úgy megy ahogy a tv-ben látod ... Megfeleő edzés és étrend mellett is sok idő kell hozzá
2011. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 10dani10 válasza:

Én 13 évesen 8 hónap alatt szedtem fel 7-8kg izmot.

Csak kitartás, jó étrend, idő, türelem, szabályos végrehajtás, pár trükk, 1-2 edzésterv és kész is :D

2011. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én fehérje turmixot iszok, híztam tőle 10 kilót:)
2011. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!