Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek lenne rá igény/érd...

Szerintetek lenne rá igény/érdeklődés?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy kéne indítani egy vállalkozást.Indítanék egy csoportot ahol semmilyen sportot nem tanítunk specifikusan,viszont sokfajtából vennénk át elemeket(testépítés,kettlebell,crossfit,saját súllyal való edzés,kardió jellegű mozgások).A csoport célja a totális gatyába rázás lenne.Ha valaki nagyon le van pukkanva,de szeretne változtatni az életén,eljön hozzánk és "gatyába rázzuk".Vagy,ha valaki valamilyen fizikai felvételire készül,felkészítjük megfelelő edzésekkel/tervekkel és étrenddel.Csak egy ötlet... Szerintetek?
2011. febr. 1. 16:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze :D
2011. febr. 3. 17:11
 12/14 anonim ***** válasza:

Én az abszolút minimalista edzés híve vagyok, és ha másról van szó, mármint másnak segítek edzeni, akkor elsősorban nőkkel foglalkozom, nagyon kevés hímnemű kliensem volt eddig.

Hogyan gondoltad úgy összességében ezt az egészet kivitelezni?

2011. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam ezt most kivitelezni egyenlőre.De ha egyszer összejönne,mindenképp dolgoznék szívesem ilyen hozzáállású emberekkel,mint te.
2011. febr. 3. 20:11
 14/14 anonim ***** válasza:

Megtisztelő, amit mondasz. Köszönöm!

Ha valamikor ez az elgondolás konkrét, megvalósítandó tervvé válik, akkor örömmel veszem, ha felkeresel!

2011. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!