Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha csinálnék...

Szerintetek ha csinálnék edzésblogot, lenne érdeklődés?

Figyelt kérdés

Egy új, minimalista edzésmódszeren dolgozom, ami az alapoktól indít, és a célja az extrém fizikum és izomzat elérése. Szerintetek ha a folyamatot és a tevékenységeimet edzésblogba írnám, lenne rá érdeklődés, sokan olvasnák?

Szeretnék segíteni az edzeni vágyóknak, akik nem tudják, hogyan s miként.


2011. okt. 9. 15:33
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:

azt remélem tudod hogy bizonyítanod is kéne ha már saját edzésblogot csinálnál.

nem tudom mekkora vagy csak mondom hogy egy 60kiós ember hiába irkálgat edzésblogbája a kutya sem fog rá hallgatni,meg olvasni a blogját.

egyébként nem tudom hogy lenne e rá igény egy hétköznapi embernél még ha mondjuk 120kilós akkor sem.

nem ártana nevet szerezni a sportban úgy biztosabb lenne,de azért próbáld meg hátha össze jön.

sok sikert hozzá.

2011. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én tuti olvasnám :D
2011. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 lulu77 ***** válasza:
Én olvasnám szívesen
2011. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én is én is :)
2011. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Dirtboy, látom, Te vagy most a kategória toplistavezetője, gratulálok hozzá, nagyon magas pontszámot sikerült elérned! Nagyon megváltoztak az idők itt is már, úgy egy éve ezer-ezerkétszáz pont már elég volt ehhez. Amúgy nem testépítő blogról lenne szó, abból már éppen elég van, ez egészen más jellegű és más edzésmódszerekről szólna, amikkel én foglalkozom.


A régi guruk, akik ismernek még engem, járnak még az oldalra, vagy ők is felhagytak vele, ahogy én? Az ő véleményük is érdekelne.


Mindegyikőtöknek nagyon köszönöm a választ, és várom a továbbiakat!

2011. okt. 9. 17:46
 6/18 anonim válasza:

Én is egyfajta minimalista edzést csinálok, szóval én mindenképpen olvasnám a blogod.


Sok sikert, ha megcsinálod.

2011. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 dirtboy ***** válasza:

köszönöm szépen,

régen szerintem nehezebb dolga volt az embernek hogy első legyen,ma már nem tart semmiből első helyre jutni az a baj.

nem is csoda hogy itt hagytad te is meg a régebbi hozzáértő válaszolók.néha már nagyon idegesítőek tudnak lenni itt az emberek, pedig én még csak június 15 óta válaszolok de néha már unom.

2011. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatóknak, szerintem megcsinálom, és ha valóban érdekel Titeket, külön a linket, és követhetitek! Megtiszteltetés lenne számomra!


Dirtboy, valós, amit mondasz. :) Tényleg nehéz ipar volt, különösen, hogy brutális konkurencia volt, komoly és elkötelezett sportemberekkel, úgy, mint mondjuk leppurd, h4xOr, Saten, és még sorolhatnám, tényleg sokan voltak. Csak valamelyikük megunta, valamelyiküket a szókimondásuk miatt kitiltottak, így jöhetett az új generáció. :)

Egy idő után megértettem, miért borul ki minden guru az új kockahaskérésektől. Jó módszernek találtam azt, hogy a tipikus kérdésekre adott válaszaim linkjeit lementettem egy sima txt fájlba, és amikor ugyanolyan kérdést tettek fel, csak belinkeltem.

2011. okt. 9. 18:30
 9/18 anonim ***** válasza:

én olvastam néhány régi válaszodat. :)


H4xOr-t megtalálod itt: [link]

2011. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves dilisnyuszi!


Nagyon örülök, hogy Te még olvastál a válaszaimból, remélem hasznosnak találod őket. Köszönöm, a blogot ismerem, szoktam is néha olvasgatni, főleg nosztalgiából, hogy újra szembesüljek haxor stílusával. :)

2011. okt. 9. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!