Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha edzés után előbb eszem meg...

Ha edzés után előbb eszem meg a 100g rizs és utána iszom meg a turmixomat akkor a turmixban lévő tápanyagok is felszívódnak? Tehaát edzés után 100g rizs, utána pedig a turmix (25g fehérje és 80g szőlőcukor).

Figyelt kérdés

a zsírosodással nem lesz gond mert most nagyon szálkás vagyok. 175 cm magas 70kg és 17 éves vagyok.

már próbáltam egyszer és nem is annyira zsírosodtam, talán mert gyors az anyagcserém?


2011. febr. 10. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100g rizsre még rátolni 80g szőlőcukrot? Elég rövid ideig maradsz szálkás... Fehérje amúgy felszívódik, de a turmix után majd kéne enni szilárdat is.
2011. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, a fehérje kémkedni fog, és nézi, hogy ajjajjj, ez a srác rizst evett, tuti nem fogok felszívódni, csakazértsem...
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!