Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Edzés után szoktam 80 g...

Edzés után szoktam 80 g szőlőcukrot inni. Lehetne reggel is kb 50 g-ot inni? és melyik reggel, pihenőnap vagy edzés nap? Vagy reggel lehetne mindennap 50g-ot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

istenem hagyd már a f*szomba a szőlőcukros kérdéseket...A legszarabb ch a szőlőcukor(meg minden egyszerű ch a maltodextrintől a cukrokon át a vitargoig).Edzés után kell.Gondolom 70kiló körül vagy akkor 40-50g.Máskor komplex ch kell.REGGEL IS.

És nem nem vagy nagyobb így hiába hiszed azt.Az csak izomglikogén amit az értelmesebb rétegek rizzsel meg zabbal tölt fel

2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

B@zmeg, megint elég volt elolvasni a kérdést, és tudtam, hogy te vagy.


Segítek magában a szőlőcukor nem fog semmit hozni...

Gondolom a kajád is szar, a felfogásoddal együtt.

2011. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit segitene, mit tud csinalni egy cukor ami szolo izzel van izesitve, es tele cukorral?
2011. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a szémhidrát segíti az inzulin felszabadítását ami anabolikus hatást fekt ki( izomépítő hatás)

a kérdésem meg az volt hogy lehetne-e reggelente 50g-ot szedni , és melyik reggelente pihenőnap vagy edzés nap?

2011. márc. 1. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát akkor még egyszer leírom, amit már előttem is leírtak: Nem! Vagyis szedheted, csak f@szság.
2011. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na ne mond hogy ezt csinálja.És azt is tudod akkor hogy az inzulin mellé ;hogy ki tudd használni gigantikus mennyiségű komplex ch is kell különben nem tud mit betölteni az inzulin?Vagyis nem tudja a tápanyagot az izmokba pumpálni(pláne nem egy 70kilós gyereknél)és az egész zsírként rakódik le.És ezt is csak tápanyaghiánynál lehet kihasználni.

Arról nem is beszélve ha ész nélkül zabálod a szőlőcukrot cukorbeteg leszel,hipoglikémiád lesz.És a magas inzulinszint levágja a növekedési hormon szintet és ezért marad törpe aki fiatal rügy korában kétpofára zabálja a cukros szemetet

2011. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!