Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a karate "legjobb"...

Melyik a karate "legjobb" ága, ha van ilyen? Kyokushin?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Azt kell választani, ami a legjobban passzol a személyiségedhez, amiben a legjobban kiteljesedhetsz. Azt, hogy mennyire jó harcos valaki, csak és kizárólag az egyéni képességei határozzák meg, semmiképp sem a stílusa.

Annyit viszont ki lehet emelni, hogy melyik a leginkább küzdelemcentrikus. Szerintem a Kyokushin és az Ashihara.

2011. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is a Kyokushin
2011. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nevezhetjük karate ágnak és szerintem ez a legjobb-Kudo.

De a kempo sem rossz.

2011. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sublodarcu válasza:

Nos attól függ.

Ha ütni akarsz mint állat: Kyokushinkai

Ha gyors és halálos akarsz lenni: Shotokan

Ha minden elől ki akarsz térni: Shitoryu vagy a "testvére" a Wadoryu. Nincs LEGJOBB mindegyik ág másban jó.

2011. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg, ha már itt tartunk, ha vaskemény testet akarsz, akkor goju-ryu.
2011. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Cak az a baj h Magyarországon kevés helyen van. Legalábbis én nem tudok sehova menni edzeni, mert Somogy megyei vagyok.. :S
2011. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van ott is, csak körül kell nézni. Kaposvár is elég nagy város, ha közel vagy hozzá, érdemes körülnézni.
2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem:S A Balaton déli partján élek, siófok mellett. És itt nincs, legalábbis én nem találtam. Pedig egy teljes napot rászántam a keresésre. (remélem hogy csak rossz helyen kerestem, mert nagyon szeretnék edzeni..)
2011. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan és egész pontosan melyik stílust szeretnéd tanulni? Szeretnék segíteni a keresésben, hátha sikerül valamit találnom.
2011. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nagyon megköszönném. Leginkább a goju-ryu érdekelne, de gyakorlatilag bármelyik jó, mert mindegyik tetszik, mindegyiknek megvan a sajátossága. Szóval az itt felsoroltak közül bármi, mindegyik jól jönne. Köszönöm még egyszer!
2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!