Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy adagoljam a Power Protein...

Hogy adagoljam a Power Proteint? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elég az a 2 evőkanál reggel ,délbe(edzőnapokon edzés után..) és lefekvés előtt?

[link]

Étrendem kb. a bodybuilder.hu-s alap tömegnövelő étrend.

Most este Tojásfehérje banán és zsírszegény tej TURMIXot iszok.

Nem tudom mennyivel fejlődnék jobban a Power Proteintől. A célom a tömegnövelés lenne.

A válaszokat előre is köszi. :)


2011. márc. 14. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

annyival hogy a power protein 3 féle,különböző felszívódású

minőségi fehérjét tartalmaz,a te turmixod meg tökéletesen sz@r és kevés tápanyagot tartalmaz,szalmonellát okoz,és drágább mint 1 adag power

2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reggel is mehet de akkor jobb lenne 1 tejsavó protein pl.cytogen whey pro(edzés után is maltodextrinnel),estére kéne a power de ha nincs lóvé jó edzés után is 2 adag+malto! napközben annyit egyél amennyi fehérje a szilárd kajából hiányzik!
2011. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi :D

Most 75 kilo vagyok szoval ugy kb 230 gram fehérje kéne ebböl 60-80 lenne a Power Protein. A hiányzót meg napközbe betolom csirkével, pulykával, túróskenyérrel.. xD és eszek mellé rizst vagy tésztát . És akkor igy faszán is vagyok?

+Malodextrint mindig keverjek hozzá vagy elég csak edzés után dupla adagba raknom..? (És mennyi kell?)

2011. márc. 14. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:

75 kilóval,150-160 gramm fehérje bőven elég! a malto ugyan az a téma ha megeszed rizsből,tésztából...stb a ch-t napközben nem kell mellé. egy nap 300-340 gramm ch kell!

edzés után vigyél be 80 gramm maltodextrint.

2011. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ahha :D

De most igy beszélgetek másokkal azt mondják Power Protein egy rakás sz*r ..

Inkább 100% Whey -t vagyek azt mondják, de az meg nekem elég drágán jön ki :S

2011. márc. 14. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
jó a power! nem tiszta tejsavó ezért kell 2 adag edzés után,de te tudod,nekem és sok mindenkinek tökéletes
2011. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A powerrel semmi baj, ár/érték arányban az egyik legjobb!
2011. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Csak mert 100% whey-ből ugyanannyi pénzért kapok 3/4 annyit mint Power ből.

De a fejlődési százalék szinte ugyanaz.. gondolom :)

2011. márc. 15. 10:21
 9/9 xdxs1997 válasza:

én is is testépítőzöm de sose törődöm az étrenddel!! szóval vegyél egy A kategóriás tömegnövelőt ami minden magas szinten van pl : fehérje,szénhidrát,kreatin stb. aztán erre ha nem elég a fehérje akkor pluszba mehet a Power Protein.

Én amit ajánlok : Jumbo (de a zöld fajtát vedd) aztán mellé mehet a Power Protein.

reggel 1/4 adag : Jumbo + kaja

edzés előtt 1/2 adag : Jumbo + kaja, max 1/2 adag: P.P

edzés után 4/4 = 1 egész adag : Power Pro rögtön ne egyél előtte semmit!! majd rá 1-1,5 órára 4/4 = 1 adag = Jumbo + kaja amennyit bírsz!

este 1/2 adag : Jumbo és szénhidrát dús kaja pl : krumpli,rizs .....

azért írtam le ezt mert nekem is ezt ajánlották így hatásosabb! Érdemes a Power Pro-ból 2 db-t venni hogy jobban hasson.! + Jumbo

2014. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!