Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtánc. Vélemények, tapasztal...

Rúdtánc. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel már többször is elhatároztuk, hogy legalább egyszer ki kell próbálnunk a rúdtáncot. Eddig csak viccből mondogattuk, de most elég komolyan gondoljuk a dolgot.

Tudom, hogy elég kemény fizikai munka, fogyaszt, izomzatot erősít, egyensúlyt segíti, remek önbizalmat ad stb.

Valaki már kipróbálta, és ha igen, akkor mi a véleménye? Mennyire nehéz? Mennyire segített az önbizalom növelésben?

Már nézegettem a Dollhouse stúdió honlapját, azt írja, hogy kortól, alkattól függetlenül lehet jelentkezni. Esetleg valaki tud másik stúdiót, ahol szintén lehet rúdtáncot tanulni? Mivel az ára elég húzós. :/

Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
ennél alább ne adjátok :D
2011. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rohadt nehéz ha komoly szinten akarod csinálni, a videón látható csaj is szertornász múlttal rendelkezik, ami köztudott, hogy a sportolók között az egyik legdurvább fizikum
2011. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is nagyon szeretném kipróbálni,csak az árával vannak problémáim..
2011. szept. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krande ***** válasza:
Drága, de egy alkalomra mindenképp érdemes befizetni. Szerintem. Utána eldöntitek hogy a fergeteges izomláz amitek lesz, megéri-e. Ha igen, akkor lehet kezdeni nézni hol mennyibe kerül egy-egy óra. Ha többen vagytok, még az sem feltétlen botorság hogy közösen összedobtok pénzt egy saját rúdra (ami persze nem helyettesíti hogy edző is foglalkozzon veletek, de gyakorlásnál jól jön. Meg egymástól is tanulhattok.)
2013. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!