Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxzsák ütése miket fejleszt?

Boxzsák ütése miket fejleszt?

Figyelt kérdés
Az ütés erősségét, vagy a minőségét vagy mind a kettőt?
2011. márc. 17. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A minőségét, valamint jó kondit ad. Ha az ütés erősségét akarod növelni, akkor egy húszkilós kalapáccsal kezdj el ütni egy traktorgumit (tudom hülyén hangzik, de hatásos! nem vicc!). Ha ütésgyorsaságot akarsz növelni akkor 2 kilós súlyzókkal kezdjél el a levegőben ütéstechnikákat végrehajtani, minnél gyorsabban. Ha ezt sokáig gyakorlod akkor egyre gyorsabb leszel, súlyzók nélkül pedig még gyorsabb. Ha az ütés pontosságát akarod növelni akkor vegyél egy pontkesztyűt, kérd meg haverodat, hogy vegye fel és tartsa a kezét, te pedig bokszkesztyűben ütsz.
2011. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a homokzsák, heavybag pont, hogy az ütéserőt hivatott növelni.
2011. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezt nem értem :(
2011. márc. 17. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogyan ütöd!

Mert ha nem szabályosan ütöd,hanem ész nélkül minden szabályt kizárva,akkor bizony komoly kárt okozhatsz az ízületeidnek.

2011. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mit nem értesz rajta? a zsákmunka célja az ütéserő. Az első nagyrészt baromságot írt.


A traktorkerék püfölés az állóképesség edzése, nem az ütéserőé.A többi meg, a többit nem minősítem...

2011. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!