Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elkezdjem így a muay thai-t?

Elkezdjem így a muay thai-t?

Figyelt kérdés
Olyat hallottam hogy ott egyszerre ilyen 200 fekvőt csinálnak.Én meg kb. 70-nél már kifulladok.Nem lesz égő?
2011. márc. 24. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az lesz az égő ha feladod és csak ott fetrengesz. senki nem fogja számolni egy edzésen... annyit csinálsz amennyit bírsz. fejlődésért megy edzeni az ember, ha tényleg keményen csináldo pár hét és menni fog a 200 :D
2011. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez egy rohadt nagy hülyeség már bocs.

8 éve thai-boxolok és így néz ki egy edzés :

nyújtás , kis erősítés ( 200 fekvő? ne idegesíts már... )

utána páros gyakorlatok, majd a végén küzdelem...

5x magyar bajnok vagyok, épp világbajnokságra készülök és hidd el hogy bírni fogod...


16/f

2011. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az a baj hogy az emberek a nyomorék filmekből, meg a városi legendákból tájékozódnak.

marhaság.

menj el, nem bánod meg.

2011. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És (Kedves kérdező) Tebenned tényleg ilyen bizonytalanság honol? nem tudom, én szerintem már 14-16 éves koromban valahogy.. nem voltak ilyen kérdéseim :)

mondjuk nem is volt GYK fórum.. uff lehet ez az oldal égésgyorsító az emberi hülyeségre (ez természetesen nem Rád vonatokozik!) hiszen minden kételyüket nyilvánosan de mégis anonim módon kiadhatják magukból? o.O

2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan már,ne gondolkozz ilyeneken!Én a 6-dik kerületben MT-ozom,lány vagyok,Rehák Gyurihoz járok,és egyszerre sose kell 200 fekvőt csinálni,eszetlenség lenne.Továbbá egyik se tudná megcsinálni.Egyszerre kb. 20-30- fekvőt kell csinálni,ha kell.Vagy épp ugyanennyi felülést.Ki mondta ezt neked?Lehet hogy ott tényleg úgy megy,de akkor az nem túl normális.Gyakran kell ezeket csinálnunk,de sose többet 40-nél maximum.És akkor meg mi van ha nem tud valaki annyit megcsinálni,hm?SEMMI!Akkor nem csinálsz annyit,hanem abbahagyod!Ne légy ilyen merev,eressz le kicsit!És menj edzeni,élvezd,hogy mozoghatsz,jók az edzések,jól átmozgat,megizzaszt!Én a MT edzésekről úgy vánszorgok ki,mintha megrágtak,és kiköptek volna!Nekem eszembe se jutott volna ilyeneken aggódni,hogy mi van,ha nem tudok 10 fekvőt csinálni,csak 7-et...nem kell ilyeneken agyalni!:-)Lemész,oszt élvezed,nem aggódsz!Nincsen semmi ciki semmiben!
2011. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!