Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan oldjam fel a kreatint?

Hogyan oldjam fel a kreatint?

Figyelt kérdés
Hello. Vásároltam magamnak kreatin monohidátot (remélem jól írtam) de az istennek nem tudom feloldani szőlőcukros vízben hiába rázom a mixerben. Mit tanácsoltok mivel próbálkozzak?
2011. márc. 24. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SZőlőcukros víz...Gratulálok...Tiszta vízzel nyomjad.
2011. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szőlőcukros víz tökéletes..

szard le és idd meg szemcsésen

2011. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mastodonnak: 'a kreatin 35-60 gramm szőlőcukorral bevéve hatásosabb, mint önmagában szedve'
2011. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagyok én is, hogy szőlőcukor hasznos a kreatin mellé, de minek szerencsétlenkedni vele, ahogy a kérdező is teszi? Vízzel ledönteni, szőlőcukrot ráenni...Kész.Nem kell szarakodni a mixerrel
2011. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem hatásosabb,de a cukor jó transzporter és segíti a felszívódást.Kreatinnál még nem hallottam arról hogy valaki dextrozt rak hozzá.Amúgy is az egy dolog hogy edzés után benyomsz egy 40-50-60got de ha kurába szeded a kreatinod és minden 5g-nál beleraksz 30g dextroz-t faszán felmegy a vércukrod...
2011. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat bár a kérdésemre valójában senki nem válaszolt. Igen dextózt szedek hozzá nem 30 hanem csak 20g-ot. De ha már témánál vagyunk mennyit toljak be naponta dextózból? 75 Kg vagyok.
2011. márc. 24. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:

én a helyedbe csak edzés után szedném:60-80g-ot.Egyébként nem.Edzés után szükség van rá amúgy meg elég szar,ha sokat viszel be mert cukorbeteg leszel.

Úgy old fel hogy egy száraz shaker-be beleöntöd a port arra ráboritassz 3-4dl vizet megrázod mint a hülyegyerek és jó lesz az!!!

2011. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En is ugyanigy voltam ..eleinte vizben,narancsleben probaltam oldani ,de nem oldodott.Aztan rajottem : Tea

Csinalok egy pohar teat ,beleteszem a kreatintm,kevergetem egy kicsit es tokeletesn szetoldodik a forro teaban

2011. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gyomorsavval!!
2011. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. edzés után 30g szőlőcukrot tolok be. 75 Kg vagyok. Ettől nem leszek cukorbeteg?
2011. márc. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!